Wymarzone ciało, które jest wasze część 3 — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wymarzone ciało, które jest wasze część 3

8

Cze

Jeżeli nie może pani pozwolić sobie na interwencję chirurgiczną lub boi się pani jej, to nic straconego. Twarz Mirabeau, przedstawiciela stanu trzeciego z Aix i Marsylii zeszpecona była śladami po wietrznej ospie. Alice Saprotch nie jest wzorem piękności według klasycznych eguł, co jednak nie przeszkadza jej być wielką aktorką.

I najważniejsze, że jest osobą, która czuje się dobrze we własnej skórze. Uważa pani siebie za zbyt chudą? Niech pani pomyśli o tych wielu osobach grubych, które pani zazdroszczą. Jest pani zbyt gruba? Jak później pani zobaczy, może pani odchudzić się sama przy pomocy podświadomości. Ja sam zrzuciłem dwadzieścia kilogramów przy pomocy samosugestii, nim po raz pierwszy wystąpiłem w Olimpii. Wieczorem, na premierze, tak wszedłem na scenę, jak wyobrażałem siebie przed kilkoma tygodniami. Narysowałem siebie takim, jakim chciałem być. I takim też się stałem bez żadnego wysiłku, jedynie przy pomocy bajecznej władzy wyobraźni.

Widzicie jak widowiskowo schudł Demis Roussos. Jest on wspaniałym przykładem, że jest rzeczą możliwą schudnąć tyle kilogramów. Może jednak przyjmiecie te swoje kilogramy i pogodnie będziecie z nimi żyć. Jak Carlos, który jest pełen entuzjazmu i radości życia, który uprawia mnóstwo sportów.

Tak więc nie chodzi o to, żebyśmy przyjęli to, co u innych byłoby wadą, ale żebyśmy wznieśli się ponad to. Jeżeli cierpicie z powodu jakiejkolwiek ułomności, nie wykorzystujcie tego do zamykania się w wieży z kości słoniowej.

Jeżeli słuchacie wewnętrznego głosu, który nieprzerwanie odzywa się do was, będziecie wiedzieli, jaki jest najlepszy sposób na wykorzystanie tkwiących w was źródeł siły. Macie liczne sposoby na to, żeby osiągnąć współpracę pomiędzy waszymi podświadomościami i samymi sobą. Jednym z nich jest radiestezja.

About The Author

admin

Leave a Reply