Wymarzone ciało, które jest wasze część 2 | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wymarzone ciało, które jest wasze część 2

19

Kwi

Czy uważacie, że jesteście zbyt niskiego wzrostu? Pomyślcie tylko o Napoleonie I! Wzrost Rudolfa Valentino, uwielbianej gwiazdy, nie osiągał nawet przeciętnego wzrostu. Mimo tego, gdy w wieku 31 lat umarł, wiele kobiet popełniło samobójstwo. Mogę wspomnieć również obecne gwiazdy amerykańskiego filmu jak choćby Dustina Hoffmana, czy Al Pacino.

Czy wiecie jakie powodzenie mają we Francji Thierry Le Luron i Philippe Bouvard. Nawet nie są tacy bardzo mali, ale posiadają poczucie humoru i są dosyć inteligentni, żeby tak grać, jakby byli o kilka centymetrów niżsi, od ludzi przeciętnego wzrostu. Mogę również zwrócić uwagę na to, że większość gwiazd nie jest wysokiego wzrostu.

Czy ciężko znosicie ciężar powodzenia? Tak jest, będą mówić „grube ryby”. Tak, możecie skłaniać innych do tego, żeby widzieli was takimi, jakimi wy sami chcecie siebie widzieć.

Uprzednio wspomniałem Jean-Paula Belmondo czołowego aktora Francji, którego osobowość jest wysoko ceniona. Musimy przyznać, że przed nim reguły urody męskiej były inne. Belmondo nie miał wyglądu „młodego wodza”, ale nakłonił publiczność, żeby przyjęła inną twarz, jego twarz. Stał się ładny. Chociaż sam przyznaje, że na początku kariery filmowej, we Włoszech prasa nazwała go „il bruto”, co on przetłumaczył sobie jako „bestia”.

Pewnego dnia dowiedział się, że faktyczne znaczenie słowa oznacza „brzydki”! Pani ma nie taki problem. Pani uważa, że jest zbyt wysoka? Najsłynniejsze modelki są wysokiego wzrostu. Margot Hamingway przekracza znacznie metr osiemdziesiąt. Ingrid Bergman była także bardzo wysoka. To nie przeszkodziło w wyjątkowym przebiegu kariery.

Ma pani zbyt długi nos, zbyt wysunięty podbródek, lub obwisłe zarysy twarzy? Jeżeli już rzeczywiście nie może pani znieść swojej twarzy w lustrze, zawsze można poddać się zabiegowi plastycznemu.

About The Author

admin

Leave a Reply