Wy jesteście wolnymi osobowościami! — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wy jesteście wolnymi osobowościami!

22

Cze

Chcieliście wszystkie swoje umiejętności zrealizować dla szczęścia? Jesteście na dobrej drodze. Chcielibyście bardzo, ale uważacie, że nie jesteście do tego zdolni. Na waszej drodze stale spotykacie takie osoby, które stawiają przeszkody waszym silnym pragnieniom. Zagradzają wam drogę. W obecnej waszej sytuacji zmuszają was do bezruchu, przeszkadzają w waszym postępie i przykuwają was łańcuchem do waszego przeciętnego losu.

To jest błędna idea. Czyżby do waszych nóg przymocowane były żelazne kule, od których nie możecie się uwolnić? Co za pomyłka! Daję wam do ręki klucz, który was oswobodzi, a dokładniej mówiąc, instrukcję użytkowania, gdyż klucz już macie, tylko tym nie wiecie.

Łańcuchy są iluzją, tak jak u iluzjonisty, który przed oczami podziwiających go ludzi, wyskakuje z nich. Wy podobnie łatwo możecie się uwolnić od nich, gdyż w rzeczywistości jesteście wolni.

Naturalnie macie świadomość wolności swoich myśli. Nikt na świecie nie może odebrać wam tego prawa. Świat waszych myśli jest wyłącznie waszą własnością i nikt nie może w niego się wedrzeć. To rozpoznanie wewnętrznej wolności już samo w sobie stanowi dla was skuteczną pomoc.

Jednakże co się stanie, jeżeli wyjrzycie poza wnętrze? Ujrzycie granice wytyczone przez życie i ogarnie was uczucie, że na całe życie zostaliście zamknięci w więzieniu. Jednak te ciasne ramy, w których poruszacie się nie są tak bardzo ścisłe, jak myślicie. Oczywiście ściany postawione wokół was uniemożliwiają naruszenie pewnych barier. Jednakże podobne są do ścian waszego domu, które was chronią przed krzątaniną świata zewnętrznego.

About The Author

admin

Leave a Reply