Wy ... i inni — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wy … i inni

13

Mar

W przyszłości już całkowicie, albo w wystarczającej mierze będziecie panami samych siebie, żeby wasze życie postępowało tym torem, który wy mu wyznaczycie i który zaprowadzi was prosto do waszych celów.

Jednakże są także inni! Możecie uczynić ich mądrymi współpracownikami, jeżeli potraficie stać się ich rozkazodawcami. W ten sposób staną się posłuszni waszym palcom, oczom, nie mówiąc już o głosie i spojrzeniu.

Żebyście byli panami innych i potrafili nakłaniać, żeby robili to, co wy chcecie, musicie postępować zgodnie z moimi radami. Po pierwsze musicie ufać sobie, a więc musicie uwolnić się od negatywnych uczuć. Jeżeli słuchaliście mnie dotychczas, to osiągnęliście już to, łub prawie osiągnęliście.

Kierujcie myślami osób, znajdujących się w waszym otoczeniu Przede wszystkim musicie być przekonani o tym, że będziecie mieć pozytywny wpływ na tę osobę, od której wymagacie współpracy, często bez jej wiedzy.

Jeżeli wykażecie prawdziwe zainteresowanie i sympatię wobec tej osoby, to ona polubi was, bez tego żebyście musieli wywierać na nią nacisk. Musicie osiągnąć to, żeby przekazywać jej życzliwe myśli, które służą jej interesom, nawet wtedy, jeżeli w pierwszym rzędzie chcecie służyć własnym interesom jednakże musicie mieć w poszanowaniu ten altruizm, żeby każda myśl skierowana do innej osoby, była dla niej całkowicie pozytywna.

Dobroczynne skutki tego odczujecie później wy sami. Jeżeli będziecie tak postępować, to wasz magnetyzm może działać z maksymalną siłą na inną osobę. Przyjrzyjmy się teraz postępowaniu, dzięki któremu możecie skłonić kogoś, żeby robił to, co wy chcecie, nie zauważając tego.

Skoncentrujcie się silnie, możliwie wieczorem przed zaśnięciem, przywołajcie obraz osoby, na którą chcecie wywrzeć wpływ. Wyobraźcie sobie, że jesteście reżyserami, którzy kierują aktorami, a oni odgrywają ustalony przez was scenariusz. Powtarzajcie to ćwiczenie co wieczór, przez dziesięć minut, aż poczujecie, że dana osoba „zaczyna odpowiadać” na wasz magnetyzm.

To będzie dla was bardzo pożyteczne wtedy, kiedy będziecie chcieli przyciągnąć do siebie osobę, którą pokochacie. Kiedy przyjdzie na to czas, powiem o tym szerzej. Jak macie rozpoznać z jakim typem osobowości macie do czynienia

Ważną rzeczą jest, żebyście wiedzieli, do jakiego typu należy osoba, na którą chcecie wywrzeć wpływ. Jeżeli dobrze poznacie jej charakter, łatwo znajdziecie jej słabe punkty i weźmiecie ją pod swoje panowanie. Musicie wiedzieć o tym, że istnieją cztery główne grupy ludzi.

About The Author

admin

Leave a Reply