Wy i czas — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wy i czas

14

Mar

A więc postanowiliście zmienić swoje negatywne przyzwyczajenia i automatyzmy, które utrzymują was w stanie hipnotycznym. Postanowiliście, że odhipnotyzujecie się i przestroicie siebie na pozytywne nastawienie, że swoje przeciętne życie zamienicie na stałe świętowanie.

Macie rację, nie traćcie ani chwili ze swego cennego życia. Nie wahajcie się dłużej. Działajcie natychmiast, jeszcze w tym momencie. Jednak nie stawiajcie przed sobą takiego wyzwania, które już przed rozpoczęciem onieśmielałoby was. Bądźcie cierpliwi wobec siebie.

Życie źle się obchodzi z wami, ale to jeszcze nie powód, żebyście wy obchodzili się źle ze sobą. Zmieńcie swoje drobne przyzwyczajenia, które nabyliście z rutyny i które przygnębiają was. Czy mieszkacie w takim domu, który wam nie odpowiada, ale teraz właśnie nie możecie nic zmienić w tej sytuacji? Nie załamujcie się i nie buntujcie.

Przywołajcie obraz mieszkania swoich marzeń. W myśli wyposażcie go przedmiotami, które lubicie. Poczujcie jak bardzo szczęśliwi jesteście w swoim nowym miejscu zamieszkania. Temu, kto potrafi czekać „wszystko przychodzi w porę”. Pamiętajcie o tym, że ufne czekanie w żadnym przypadku nie oznacza niecierpliwości. Czas pracuje dla was i to tym szybciej, im idziecie za moimi radami.

Tak, czas pracuje dla was. Jednak odwróćcie to twierdzenie. Powiedzcie, że „Ja pracuję dla czasu”. Pod tym rozumiem to, że teraz kiedy już postanowiliście kierować waszym życiem według ukształtowanych przez siebie planów, nie zapominajcie o odpoczynku, żeby przerwać krzątaninę, która stale skłania do bieganiny, wyczerpuje i prowadzi do nikąd.

Zatrzymajcie się. Codziennie zostawcie sobie przynajmniej kilka minut na wysłuchanie głosu waszej podświadomości. Już słyszę sprzeciw, że nie macie na to czasu. Co za pomyłka! Poprzez tak spędzony czas zaoszczędzicie cenne godziny, które teraz trwonicie na szukanie różnych dróg, dla osiągnięcia swoich celów. Podczas gdy cele znikają przed wami, kiedy bez zastanowienia prześladujecie je.

About The Author

admin

Leave a Reply