Wy i czas część 3 | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wy i czas część 3

18

Maj

A może napisalibyście tę książkę, którą przez tak długi czas nosicie w swojej głowie i sercu? Przystąpcie do jej pisania natychmiast, rzućcie na papier kilka zdań. Kiedy już rozpoczęliście, zapewniam was, że dzieło wasze dokończycie.

Stawiajcie sobie stale małe wyzwania. Zagadnijcie sąsiada z klatki schodowej, czy to będzie mężczyzna czy kobieta, bo przecież prawie że umieracie z pragnienia poznania ich. Każdy powód może być dobry do wdania się w rozmowę. Na przykład pogoda! W miarę jak posuwacie się naprzód po wytyczonej drodze wzrastać będzie wasza pewność siebie i dojdziecie blisko do takich celów, które ocenialiście jako niemożliwe do osiągnięcia.

Nigdy więcej nie mówcie:,,Zatem jutro rozpocznę”. Jeszcze dziś musicie działać, ale nie ze zwieszoną głową, tylko ze świadomością tych środków, które wykorzystujecie dla osiągnięcia swoich ideałów.

Posuwajcie się naprzód. Na końcu drogi, własnej drogi, znajdziecie czystą i pełną radość. Radość oczekuje tego, kto dostosowuje się do swojego losu, który sam wybrał dowolnie i ze znajomością sprawy. Już nigdy więcej jutro nie będzie tym straszącym i dręczącym nieznanym. Będzie owocem dzisiejszej pracy.

Pod słowem „praca” rozumiem wiarę z jaką rozpoczynacie realizację samych siebie i swoich celów. W dalszym ciągu nie zapominajcie o tym, że w celu osiągnięcia pożądanego wyniku, nie musicie czynić zbytnich wysiłków.

Skarżycie się nieraz żartobliwie, że „Jakie proste byłoby życie, gdyby nie było takie skomplikowane!” A przecież życie jest proste. To tylko wy czynicie go skomplikowanym przez wasze wątpliwości i uczucia porażki. Odrzućcie te niewygodne ciężary i tona kłopotów spadnie z waszych ramion.

About The Author

admin

Leave a Reply