Wy i czas część 2

, ,

Wy i czas część 2

22

Mar

Duże znaczenie przypisujecie czasowi. W tym zgadzam się z wami. Tak więc nie cofajcie się przed tym, żeby swoje życie uczynić lepszym, według jak najbardziej słusznych nadziei.

Czy te nadzieje wydają się wam zbyt odległe i zakrojone na zbyt wielką skalę? A przecież możecie je urzeczywistnić, jeżeli uważnie będziecie postępować drogą, którą wam wytyczę.

Wyrzućcie ze swojego słownictwa słowo „niemożliwe”. Ono zamyka was w ograniczonym i pozbawionym radości świecie. Jeżeli wytyczoną wam doskonałość uważacie rzeczywiście za nadmierną, to chociaż ponownie powtórzę, że jest to tylko widzenie negatywnej psychiki, wyznaczcie sobie małe etapy, możliwe do zrealizowania.

Na przykład odważcie się na niewielką podróż, którą zawsze odkładaliście powołując się na brak czasu, lub pieniędzy. Jak tylko mocno postanowicie, to zobaczycie, że warunki będą wam sprzyjać, umacniać będą w waszym postanowieniu i ułatwią jego realizację. W krótkim czasie, szybciej niż myślicie, możecie przeprawić się za oceany, przekroczyć granice i zrealizować stare marzenie, to jest daleką podróż.

Nauczcie się pływać lub tańczyć, nawet jeżeli myślicie, że przekroczyliście ten wiek, w którym ludzie uczą się tych rzeczy. Prawda, że zawsze chcieliście nauczyć się języka angielskiego lub innego, ale zawsze przy pierwszych potknięciach przy znajomości wiedzy elementarnej porzucaliście naukę i w ten sposób nie rozumiecie i nie potraficie płynnie mówić tym językiem? Natychmiast zapiszcie się na kurs. Istnieją także kursy bezpłatne.

About The Author

admin

Leave a Reply