Wrogie myśli i bariera psychiczna | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

statima , ,

Wrogie myśli i bariera psychiczna

16

Lut

Będziecie zwracali w waszym otoczeniu uwagę na czarną aurę? Najlepszym sposobem walki przeciwko wrogim myślom, skierowanym do was, jest neutraliza- cja ich oddziaływania i natychmiastowe zwalczenie wywołanego złego uczucia i w ogóle nie przyjmowanie do świadomości niczego o tym człowieku, który was nienawidzi.

Jeżeli będziecie tak postępować, to stworzycie psychiczną barierę, która ustawi parasol przed myślami wrogów i przeszkodzi każdemu negatywnemu uczuciu w tym, żeby nie dosięgło was i nie zaszkodziło wam.

W dodatku wrogie myśli, zderzając się z barierą, powracają jak bumerang do tego, kto skierował je w waszą stronę i jeszcze trochę bardziej umocnią jego błędną postawę. To może będzie mu przypominało o tym, że ogień mściwości, skierowany do was, w ostatecznym rezultacie przypiecze jego ubranie. Nie żywcie w stosunku do niego żadnej podejrzliwości.

Jeżeli ktoś w towarzystwie napadnie na was, pozostańcie spokojni. Powiedzcie mu, że jego argumenty są słuszne, chociaż wy inaczej oceniacie to zagadnienie. Zapewnijcie go, że jeżeli chce, to wy jesteście gotowi kontynuować tę rozmowę gdzie indziej, żebyście mogli pełniej wymienić wasze poglądy.

Potem natychmiast przejdźcie na inny temat i pozostańcie miłymi wobec tego, kto was krytykował. Przez to, że nie będziecie wrogo nastawieni wobec niego, może nie uczynicie go swoim przyjacielem, ale jestem gotów założyć się, że on nie będzie szukał nowych starć z wami.

Rady, dane wam w powyższych wierszach, ważne są bez wyjątku wszędzie w odniesieniu do kontaktów z innymi osobami, czy to w dziedzinie zawodowej, czy też o charakterze osobistym. Chciałbym żebyśmy razem poszli jeszcze dalej. Powiem, co musicie robić, żeby osiągnąć taką sytuację, o której marzycie, albo żeby pokochała was ta osoba, do której wzdychacie.

About The Author

admin

Leave a Reply