Wprowadzenie do psychometrii | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wprowadzenie do psychometrii

14

Mar

Poprzez psychometrię możemy zdobyć wiedzę o ludziach przy pomocy pośrednictwa przedmiotów. To będzie wspaniałe wprowadzenie do telepatii, do przekazywania myśli na odległość. Ćwiczenie, które wam zalecę umocni waszą gotowość do podejmowania decyzji i umożliwi skuteczne zbliżenie się do psychometrii i telepatii.

Rano kiedy się obudzicie i zanotujecie wasze sny, usiądźcie na łóżku i plecy podeprzyjcie dobrze poduszką. Narzućcie na głowę prześcieradło i skoncentrujcie się na tych czynnościach, które musicie wykonać w ciągu dnia.

Nie zapominajcie oddychać dobrze, głęboko. Następnie dokonajcie przeglądu poszczególnych części waszego ciała. Zbierzcie wrażenia, które czujecie w całej swojej istocie. Stopniowo dojdziecie do tego, że będziecie mogli bez zmęczenia przedłużać to medytacyjne ćwiczenie.

Na początku wystarczy około dziesięciu minut, później osiągniecie piętnaście. Jeżeli ćwiczenie wykonywać będziecie trzydzieści minut, to możecie już zatrzymać się. Po tygodniu wykonywania ćwiczeń wasza wola bardzo rozwinie się. Teraz możecie przejść do drugiego ćwiczenia, które w miarę możności należy wykonywać w mroku.

Weźcie kilka listów adresowanych do was. Umieśćcie je pojedynczo na czole na około pięć minut. Po kilku dniach wytrwałych ćwiczeń zrodzą się obrazy, które będą stawać się coraz ostrzejsze.

W końcu pojawią się obrazy tych osób, które pisały listy, a nawet odczuwać będziecie ich obecność. Później listy zamieńcie na przedmioty i dowiecie się, do kogo te przedmioty należały lub należą.

Do tego doświadczenia wybierzcie stare albo nieznane wam dotychczas przedmioty i zróbcie ciekawe odkrycia. Jeżeli osiągniecie wyniki w psychometrii możecie przystąpić do telepatii.

About The Author

admin

Leave a Reply