Wpływ promieniowania magnetycznego na wasze pole ruchu | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wpływ promieniowania magnetycznego na wasze pole ruchu

12

Kwi

Po to, żebyście mogli pokonać wszelkie przeciwności i rozprzestrzenić siłę waszego magnetyzmu na osoby będące w otoczeniu, musicie koniecznie wierzyć w samych siebie.

Dlatego bardzo ważne jest, żebyście już z góry mieli przekonanie o tym, że wasza fizjonomia należy do najmilszych, a zdolności umysłowe są wspaniałe, nawet gdyby nie było to całkiem prawdziwe.

W swoim życiu na pewno spotykaliście już takich ludzi, z których emanował nieodparty wdzięk i siła przyciągania. Wy także możecie to osiągnąć, po prostu przez koncentrowanie się na sobie i przekonywaniu się o swojej władzy.

Macie wszystkie zdolności potrzebne do zdobycia sukcesu, tak jak my wszyscy, musicie tylko nauczyć się czerpania z tych źródeł siły, żeby stale wykorzystywać je. Tak więc możecie z powodzeniem oddziaływać na innych poprzez swoją władzę magnetyzmu, którą pomagam wam rozwijać w was samych tą książką. Jeżeli będziecie mieli ważne spotkanie, czy to w związku z pracą, czy też z życiem osobistym, przyjmijcie je z największą ufnością, zwracając uwagę na to, żeby pamiętać wszystkie moje poprzednie rady.

Wyobraźcie sobie i przekonajcie siebie o tym, że wszystko będzie w porządku i żadne przeszkody nie staną na waszej drodze. Jeżeli chodzi o egzamin, to nie pozwólcie zastraszyć się egzaminatorom lub tematowi. Wasze wystąpienie musi być pewne i pełne nadziei, ale bez samochwalstwa doświadczycie wtedy uczucia, że znacznie lepiej czujecie się i że zrobiliści już pół drogi. Wasza wiedza zatroszczy się już o resztę.

Nie wierzcie w to, że wiek człowieka jest przeszkodą w przyciąganiu innych do siebie i podporządkowaniu ich sobie. Możecie mieć takie samo promieniowanie, jak osoby o wiele młodsze od was, jeżeli nauczycie się nie przejmować zmarszczkami i tym wszystkim, co wmawia wam, że się starzejecie.

Nie myślcie o tym. Zapomnijcie o swojej powierzchowności i skoncentrujcie się wyłącznie na magnetycznym promieniowaniu. W ten sposób osoby, znajdujące się w waszym otoczeniu zapomną o waszym wieku i uważać was będą za osoby zachwycające i pociągające.

Kiedy odkrywacie plamę na swetrze, lub zauważacie rozpruty szew na spódnicy lub spodniach, macie takie wrażenie, że wszyscy to zauważyli, ale tylko dlatego, że wy myślicie tylko o tym i jesteście tym zmieszani.

Ta sama sytuacja jest wtedy, kiedy niepokoi was wasz wygląd zewnętrzny, mniej miody od upragnionego. Zapomnijcie o tym wszystkim, co trapi was w waszym wyglądzie zewnętrznym i skoncentrujcie się tylko na dobrych właściwościach i promieniowaniu. Szybko stwierdzicie, że wasz partner rozmowy wcale nie zważa na to, co w waszym wyglądzie zewnętrznym wywołuje w was zmieszanie.

About The Author

admin

Leave a Reply