Wolność, droga wolność — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wolność, droga wolność

3

Cze

Chcecie się usamodzielnić. Macie już dosyć stawiania swoich zalet zawodowych w służbę innym. Kto przeszkadza wam w tym? Prawdopodobnie wy sami. Dla osiągnięcia wymarzonej wolności, wykorzystajcie swoją twórczą siłę wyobraźni. Nigdy nie można dosyć nachwalić się waszych cudownym zdolności.

Zobaczcie siebie na czele własnego przedsięwzięcia. Wyobraźcie sobie dokłądnie cel, który chcecie osiągnąć. Wasza podświadomość da wam wszystkie środki, dzięki którym będziecie mogli dotrzeć do upragnionej samodzielności zawodowej.

Trzymajcie stale w waszych umysłach wyobrażenie sukcesu. Nie wypychajcie nadejścia tego sukcesu powątpiewającymi myślami. Zamiast stałego spinania się, rozluźnijcie się. Bądźcie czujni. Odczujcie ogromną radość z urzeczywistnionego pragnienia.

Śpijcie spokojnie. W czasie budzenia się na pewno będziecie w posiadaniu tych elementów, które przyczynią się do sukcesu. Poszczególne elementy zabawki-układanki połączą się w całkowitym porządku, otwierając drogę do sukcesu.

Na przykład tu jest to słowo „sukces”. Nie krępujcie się wymawiać je codziennie, możliwie głośno. Jeszcze bardziej nasycicie waszą podświadomość, tego wiernego i pewnego sprzymierzeńca, który nie chce niczego więcej, niż to, żeby mógł spełniać wasze rozkazy.

W dodatku słowo sukces, które wymawiacie tylokrotnie, ile tylko będziecie mogli, nie wywołuje w was żadnych negatywnych reakcji, noszących w sobie również wątpliwość.

Tak samo, słuchając uważnie swojej podświadomości, będziecie wiedzieli, jaki jest najlepszy moment do wystąpienia i jakie jest najbardziej przydatne miejsce, gdzie możecie zbierać najbardziej atrakcyjne wyniki.

About The Author

admin

Leave a Reply