Wolność człowieka — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wolność człowieka

22

Kwi

Tutaj możecie rozkoszować się względnym spokojem i w pełnym spokoju ducha, słuchać wydobywającej się z głębi zachęty, głosu podświadomości. Poprzez pozytywne myśli możecie modelować sobie takie życie, jakiego pragniecie. W myślach odepchniecie ściany, rozszerzycie pole widzenia i do indywidualnego obrazu stworzonego o rzeczach i ludziach, wybierzecie lepiej pasującą dekorację.

Zakłóca wam spokój jakieś wydarzenie? Wycofajcie się szybko do waszego sekretnego schronienia. Tam jesteście wśród przyjaciół. W tym chronionym porcie „w schronieniu dającym łagodność”, jak mówią wyznawcy Zen, możecie odczuć cudowne uczucie wolności, które da nową siłę waszym przemyśleniom.

Te przemyślenia zawierają zalążki twórczości i jeżeli dosyć długo pozostaną w waszych umysłach, przyniosą owoce w postaci obrazów. Później obrazy te łatwo przybiorą kształty w waszym życiu. Musicie jedynie tylko tyle zrobić, żeby świadomie zwracać na nie uwagę. Reszta jest sprawą wiary.

Nie będziecie więcej sparaliżowani, ale nie dlatego, że pokonaliście zewnętrzne przeszkody, ale dlatego, że wszystko to, co uprzednio odczuwaliście jako przeszkody, po prostu zniknie z waszego pola ruchu.

Przed waszymi oczami jest ekran, na którym poruszają się nowe osoby, wybrane przez was i odgrywają taką rolę, jaką im wyznaczyliście oraz w takiej dekoracji, w jakiej stworzyliście.

W waszych poszukiwaniach sukcesu będą do końca waszym przewodnikiem i podporą. Będziemy razem szli dalej, coraz dalej po drodze waszego życia. Stańcie na czele. Nic nie potrafi was zatrzymać na drodze do sukcesu. Przeszkody to tylko mgliste twory. Same z siebie rozproszą się, jeżeli w swoich umysłach utrwalicie te czarodziejskie słowa: Wiara, Odwaga, Czyn, Medytacja.

About The Author

admin

Leave a Reply