Wielka aria oczerniania | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wielka aria oczerniania

16

Kwi

Jak już powiedziałem, ważnym punktem widzenia, który niestrudzenie trzeba przestrzegać, jest to, żeby pozostawać pozytywnym wobec wszystkich i pomimo wszystkich.

Wykorzystaliście moje rady, żeby postawą, głosem i spojrzeniem oddziaływać na otoczenie. Pogłębiliście swoją wiedzę o „innych” poprzez kierowaną uwagę, dzięki różnym innym środkom uczuciowym, na przykład astrologii, aurze i fizjonomii.

Nawet nie zadrżeliście przed zagniewanym człowiekiem, ale kiedy was opuścił, jaki był stan waszego ducha? Czuliście, że jesteście pełni dławionego gniewu? To jest negatywna myśl, która jest równie groźna dla was, jak szybko działająca trucizna dla waszego organizmu.

Wiecie, że myśl, którą ktoś do was kieruje, w końcu i tak zawsze do niego powróci. Jeżeli ta myśl jest ciemna, w ostatecznym rezultacie zniszczy go. To jest prawdą także i w odniesieniu do was. Wygnajcie więc z waszych dusz każde wrogie wyobrażenie, każdą nienawiść.

Zakładam, że macie żal do szefa lub kierownika wydziału, ponieważ uważacie, że nie otrzymaliście miejsca należnego wam zgodnie z waszymi umiejętnościami. Sądzicie, że oceniają was nie według prawdziwej wartości, że nie doceniają was. Nie poddaję w wątpliwość, że należałby się wam awans, którego już od dawna pragniecie.

Wszystko to jest czystą prawdą. Natomiast to, co jest złe u was, to sposób w jaki myślicie o tym kimś, kto „zapomina” uznać wasze zasługi. Nie uzyskacie swoich celów utrzymując dalej negatywne myśli. Ta gorycz zburzy waszą wewnętrzną równowagę i pogrzebie was.

Posłuchajcie jeszcze jednej rady. Nie sprzeciwiajcie się swoim zwierzchnikom i nie przeklinajcie obecnych warunków pracy. Raczej przystąpcie do ideowej twórczości. Wyobraźcie sobie, że doceniają wasze zasługi jako dobrego i wiernego pracownika. Zobaczcie w sobie, jak uznajecie ich cenną współpracę.

Ten mały scenariusz powtarzajcie sobie codziennie przed zaśnięciem. Wiecie, że to jest najlepszy moment na oddziaływanie na podświadomość. Czujcie rzeczywistość waszego scenariusza.

Powoli, stworzone przez wras ideowe obrazy, wcisną się w waszą podświadomość na trwałe, aż do pełnej ich realizacji. Tak więc otrzymacie tak bardzo upragniony awans. Tak samo, opierając się na twórczości ideowej, uzyskacie tę pracę, której szukacie.

About The Author

admin

Leave a Reply