Wiara porusza góry — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wiara porusza góry

6

Maj

Tak jest, wiara porusza góry, podczas gdy uprzednio załamalibyście się z powodu wątpliwości i niepewności. Prawda, słyszeliście już o Aladynie i o jego cudownej lampie?

Co to jest ta cudowna, matowa lampa, którą wystarczy potrzeć i zetrzeć z niej kurz, żeby odzyskała czarodziejski blask. Po prostu jest to wasza podświadomość, która leży gdzieś w waszej piwnicy i wystarczy ją wygrzebać, a odda wam swój blask.

Wyskakuje z niej życzliwy Dżin, gotowy do waszych usług. Prosi tylko, żeby mógł wykorzystać wasze polecenia i spełniać wszystkie wasze życzenia. Uwierzcie w niego, uwierzcie w siebie. Bez wiary nie ma cudu. „Proście, a będzie wam dane”. Napewno zapomnieliście już o tych słowach Jezusa. Oczywiście nigdy nie myśleliście o tym, że kiedykolwiek zrozumiecie ich głęboką prawdę.

Co chcielibyście? Miłość? Bogactwo? Dobrobyt? Tryskające zdrowie? Dlaczego mielibyście wybierać? Macie prawo do najlepszych rzeczy, jakie może ofiarować życie. Do wszystkiego bez wyjątku.

Wszystko to należy się nie tylko wybranym. Wy nie jesteście wykluczeni z boskiej manny. Po to jesteście na świecie, żeby żyć w pełnym szczęściu. „Żeby móc myśleć o innych, najpierw musimy myśleć o sobie.” Nie wierzcie, że szukanie szczęścia jest samolubstwem.

Przeciwnie. Kiedy osiągniecie wszystko, czego pragnęliście, ogarnie was uczucie tak wielkiego dostatku, że ze zwiększoną chęcią będziecie oddawać się do dyspozycji osobom cierpiącym i będziecie chcieli im pomóc.

Bądźcie tak samo dobrzy i cierpliwi w stosunku do samych siebie, jak oczekujecie tego od otoczenia dla siebie. Swoje wymagania ustawiajcie według najlepszych. Bądźcie ambitni. Potwierdzając swoją siłę wiary w życie, obsypcie innych dobrodziejstwami.

Cieszcie się ze szczęścia i bogactwa innych. Wam też się z tego dostanie. Każde wasze pragnienie, nawet to najbardziej zwariowane, spełni się. „Szczęśliwi, którzy wierzą, albowiem do nich należy królestwo niebieskie”. Strzeżcie dobrze i zachowajcie dla siebie swoje pragnienia i dążenia. Wiara najskuteczniej działa w tajemnicy. Do tego, żeby owoce waszych nadziei dojrzały, były wspaniałe i soczyste, potrzebują cienia.

About The Author

admin

Leave a Reply