Wasze szczęśliwe liczby — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wasze szczęśliwe liczby

11

Maj

Liczby oddziałują na życie was wszystkich. Trzynastka może przynosić zarówno szczęście, jak i nieszczęście. Możliwe, że dla was jest całkiem obojętna. Przypomnijcie sobie jaki wpływ mogła mieć na wydarzenia waszego życia. Jej fale przyjmijcie, albo odrzućcie w zależności od tego czy one robią wam dobrze, czy też szkodzą.

Jeżeli sami nie potraficie ustalić swoje szczęśliwe liczby, to zwróćcie się do fachowców, którzy znają tajemnice liczb. Jedzcie z własnego talerza. Nie chciejcie koniecznie dowiedzieć się, czy to, co wybrali wasi sąsiedzi jest smaczniejsze. Jeżeli to co wybraliście zjadacie z apetytem, to to jest dla was najlepsze.

Słuchajcie ponownie, słuchajcie zawsze wewnętrznego głosu, który cichutko przemawia do was. Ten głos powie wam, jakie jest znaczenie liczb i w jaki sposób można najlepiej poznać liczby, wpływające na wasz los.

Liczby także pomogą wam w osiągnięciu szczęścia i sukcesu. Dlaczego? Wielki wtajemniczony Papus mówił: „Każda liczba odpowiada jakiejś rozumnej sile w dziedzinie umysłowej”. Liczby stały u kolebki mowy i pisma. Prawo liczb znajduje się w centrum wszystkich powiązań pomiędzy ludźmi i sprawami.

Według mistyków Jedynka jest liczbą prawdy. Ta liczba jest środkiem wszechświata. Dwa przeciwstawia się jedności. Może być synonimem dobra i zła, negatywu i pozytywu, ale jego dwoistość nigdy nie jest ostateczna.

Trzy jest liczbą Trójcy Świętej, antycznej trójcy Jupitera, Apolla i Minerwy, mitologicznej trójcy chaosu, eteru i miłości oraz chińskiej tradycji króla nieba, ziemi i ludzi. Jednocześnie jest także liczbą rodziny – ojca, matki, dziecka.

About The Author

admin

Leave a Reply