Wasze szczęśliwe liczby część 2 — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Wasze szczęśliwe liczby część 2

9

Lut

Cztery jest kwadratem dwóch. Jest nośnikiem zrównoważonego rozwoju u zdecydowanego działania. Wszechświat ma cztery żywioły: powietrze, ogień, ziemię i wodę cztery pory roku cztery strony świata.

Pięć symbolizuje zapładniające zespolenie, twórczość i życie. „Ognista gwiazda” wysokiej magii jest nośnikiem pięciu. Mamy pięć zmysłów i pięć palcy. Róża krzyżowców róży ma pięć płatków. Sześć jest tym podwójnym trójkątem, który charakteryzuje pieczęć Salomona.

Stworzenie świata trwało sześć dni. Według kabały, sześć jest pieczęcią świata, klamrą pomiędzy niebem a ziemią. Siedem jest liczbą Słońca, ojca życia. Tradycyjnie jest to liczba przeznaczenia. Co siedem lat ciało przekształca się pod względem Fizycznym.

Świat miał siedem cudów, tęcza ma siedem kolorów, Rzym ma siedem wzgórz, Egipt dotknęło siedem plag. Osiem jest synonimem równości. Dla Chińczyków jest jednym z symboli szczęścia.

Buddystom daje środki, to jest osiem przepisów, jak dotrzeć do nirwany. Dziewięć jest pierwszą nieparzystą liczbą kwadratu. Dziewięć jest liczbą poczęcia i rozszerzającego się tworzenia.

U druidów było dziewięć niewinnych proroków, a w mitologii dziewięć muz. Niebieski smok ma dziewięć głów. Zero jest pustką znajdującą się w środku koła. Jeżeli stawia się go po prawej stronie jakiejś liczby, to pomnaża ją do nieskończoności. Dla Pitagorasa była to złota liczba.

Dziesięć jest dla Chińczyków zjednoczonymi dwoma rękami przyjaźni, dziesiątym arkanem taroka, symbolizuje koło fortuny. Nie odrzucajcie nigdy liczb. W życiu nadajcie im to znaczenie, na jakie zasługują. Pieśćcie je. Podatne będą na pieszczoty i odwdzięczą się. Nieustannie doskonalcie swoją podatność. Jeżeli to uczynicie, to wprawicie w ruch siły podświadomości, które umocnią waszą drogę do sukcesu.

About The Author

admin

Leave a Reply