W pierwszym rzędzie ważny jest pogląd na życie | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

W pierwszym rzędzie ważny jest pogląd na życie

1

Maj

Musicie wytyczyć cel, który chcecie osiągnąć i wyobrazić sobie, że już go osiągnęliście. Od tego momentu, rozbudzone pragnienia porywają w kierunku ich spełnienia. Nie wiecie jak się do tego zabrać, ale ja wam powiem.

Z góry zaznaczam, że prawdopodobnie nigdy nie zrozumiecie dlaczego osiągnęliście sukces. Swój sukces będziecie oceniać tak, jak gdyby stał się cud.

Uprzytomnicie sobie, że po to, żeby móc wygrać, trzeba wejść w skórę wygranego. Zaraz dodam, że jest to zawsze możliwe. Proste, bardzo proste ćwiczenia przekonają państwa o tym.

Wasze myśli przekształcą się: będą całkowicie pozytywne i tylko pozytywne. Pragnienie urzeczywistni się. Może myślicie teraz, że to byłoby zbyt piękne, że są to czary. Macie zupełną rację, że to w rzeczywistości są czary.

Czarodziejstwo ma swoje tajemnice, które znane są tylko wtajemniczonym. Te magiczne fortele tworzą okultyzm i tylko wtajemniczeni mogą przekazywać je sobie wzajemnie.

Dlatego są przywilejami tylko niektórych osób. Tak, ja teraz odkryję przed wami te tajemnice. Odsłonię teraz sztukę i zdolność oddziaływania na innych, to jest kierowania innymi według własnej woli.

About The Author

admin

Leave a Reply