W jaki sposób umacniać swój magnetyzm? | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

W jaki sposób umacniać swój magnetyzm?

23

Cze

Po pierwsze, co to jest magnetyzm? Magnetyzmem jest wszystko to, co łączy się z właściwościami magnetycznymi. Magnetyzm Ziemi jest taką siłą, która stoi do usług dla wtajemniczonych, jeżeli oni zwrócą się do niej.

Wy także poprzez różne formy medytacji i samohip- nozę możecie czerpać tę siłę. Przez zastosowanie którejkolwiek z technik, lub kilku z nich możecie najlepiej rozwinąć swoje zdolności psychiczne wyższego rzędu.

Jeżeli swoją wrażliwość powiększać będziecie za pomocą magnetyzmu, będziecie coraz bardziej pociągający, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przyciągać będziecie wszystko, czego tylko sobie życzycie.

Jak już wspominałem, spać należy z głową skierowaną możliwie jak najdokładniej w kierunku północy. Prądy magnetyczne przepływają od głowy w kierunku nóg i jeżeli tak śpicie, to gromadzicie najwięcej elektryczności statycznej, stając się żywym magnesem o dużej wydajności.

Jeżeli chcecie w swoim życiu „cudów”, to musicie być całkowicie świadomi tej potężnej siły. Żeby wasz magnetyzm byl jeszcze bardziej skuteczny. musicie zawsze myśleć w sposób konstruktywny. Porównajcie się do lampy elektrycznej.

Wasze pozytywne myśli zapalają znajdującą się w środku żarówkę. Wszystko rozjaśnia się wokół nas. Jeżeli macie myśli negatywne, to światło gaśnie. Ogarnia was noc, przez którą wasze oczy nie mogą przeniknąć.

Szczególną uwagę zwracam na to, żebyście nie zapominali o spokojnym i głębokim oddychaniu, które samo się ukształtuje w czasie waszej medytacji. Tlen zawarty w powietrzu ma właściwości magnetyczne, dzięki którym możecie się „napełnić”.

Spacerujcie jak najwięcej z dala od zanieczyszczonego powietrza miast. Wdychajcie w siebie czyste powietrze lasu lub morza i bądźcie świadomi, że przez to wzmacniacie swoje pole magnetyczne i swoje zdolności do przekształcania obecnego życia.

About The Author

admin

Leave a Reply