Uparci — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Uparci

15

Mar

Uparty jest istotą rozkazującą, ambitną i często hardą. Lubi kiedy świat leży u jej stóp.Może stać się łagodnym jak baranek, jeżeli uda się wam wykryć „co go porusza”. Jeżeli już odgadnęliście cel do którego dąży, to już zrobiliście połowę drogi do zawojowania go. Wywołajcie wrażenie, że zezwalacie mu na despotyzm. Wykorzystajcie jego próżność, powtarzając stale, że on jest najlepszy i najsilniejszy. W ten sposób będzie myślał, że was poskromił i podporządkował sobie, podczas gdy to wy będziecie wodzić go za nos i stawiać w służbę swoich ambicji.

Teraz już znacie cztery duże grupy ludzkich charakterów. Oczywiście sami będziecie mogli również stwierdzić, że ludzie nie zawsze należą tylko do jednej grupy osobowości.

Na przykład może być ktoś jednocześnie „instynktowny” i „uparty”. Zabawcie się teraz w rozpoznawanie charakterów i zaszeregujcie osoby z waszego bezpośredniego otoczenia, do tych czterech grup.

Będzie to wspaniałe ćwiczenie przygotowawcze, poprzez które możecie udoskonalać wasze zdolności psychologiczne i wyciągać na światło dzienne słabe punkty innych osób, żebyście mogli mieć nad nimi pełną władzę.

Powiedzcie pod jakim znakiem urodziliście się, a ja wam powiem kim jesteście Charakter jest jedną z tych dziedzin, w której astrologia jest najbardziej godną zaufania. Cztery żywioły dzielą się na zodiaku: są to Ziemia, Woda, Ogień i Powietrze. Każdy z żywiołów sam również dzieli się na trzy znaki.

Wśród znaków Ziemi znajdujemy Byka, Pannę i Koziorożca. Woda łączy się z Rakiem, Skorpionem i Rybami. Baran, Lew i Strzelec wiążą się z Ogniem. Bliźnięta, Waga i Wodnik są znakami Powietrza.

About The Author

admin

Leave a Reply