Ukochana istota na obrazie — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Ukochana istota na obrazie

12

Maj

Prawdopodobnie zrozumieliście, że chcę mówić o tym idealnym obrazie, którzy stworzycie, żeby pozyskać miłość upragnionego mężczyzny czy kobiety. Jak wiecie, wynik zależeć będzie od siły waszego pragnienia, od dokładności wyobrażonego obrazu i od waszej wytrwałości. Będzie także związany z podatnością na sugestię osoby zdobywanej.

Po to, żeby jeszcze szybciej osiągnąć cel – zdobycie ukochanej istoty, musicie zdobyć jej zdjęcie. Ono ułatwi wam dokładne stwierdzenie koloru. Kiedy czujecie, że jej rysy zamazują się, popatrzcie na zdjęcie i od nowa rozpocznijcie swoją ideową twórczość.

Nie zapominajcie odpocząć po każdym wyobrażeniu obrazu. Musicie naładować siebie, żebyście mogli z nienaruszoną siłą psychiczną pomyślnie kontynuować swoją działalność twórczą. Kto głosi miłość, ten głosi także komunikację.

W czasie waszej pracy ideowej stwarzacie pomiędzy samym sobą i wybrańcami waszych serc związek magnetyczny tak silny, jak stal i nagrodą tego będzie sukces. Ten związek magnetyczny można jeszcze zwiększyć następującym ćwiczeniem.

Zdobądźcie przedmiot należący do ukochanej osoby. Weźcie go do ręki, możliwie jak najpełniej zakrywając go. Będziecie czuli, że łagodne ciepło rozchodzi się po waszych członkach, a także i w przedmiocie, i w ten sposób jeszcze bardziej intensywnie możecie komunikować się z upragnioną osobą.

Kiedy jesteście już odpowiednio skoncentrowani, wyobraźcie sobie waszą pierwszą randkę z upragnionym mężczyzną czy kobietą. Scenę tę musicie sobie wyobrazić możliwie jak najbardziej realistycznie.

Musicie dojść aż tak daleko, żebyście wyobrazili sobie jak będziecie ubrani, jaki środek komunikacyjny wybierzecie, żeby dotrzeć na miejsce spotkania, jakie będą pierwsze słowa i jak zakończy się spotkanie.

Zobaczcie siebie takimi, jakimi musicie być w rzeczywistości, a więc fizycznie i moralnie od korzystnej strony, uważając żeby pozostawać zawsze naturalnymi.

About The Author

admin

Leave a Reply