Tylko do widzenia | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Tylko do widzenia

19

Maj

Jeżeli jest to możliwe, zostawcie partnerowi rozpoczęcie rozmowy. Jeżeli będzie mu to ciężko szło, to sami rozpocznijcie dyskusję na jakiś bezosobowy temat, na przykład pogody. Tym przełamiecie lody między wami.

Trzeba unikać zbyt osobistych pytań, jak również dyskusji przechodzących w antagonizmy, gdyż one pozostawiają złe uczucia i oddalają partnera rozmowy spod waszego duchowego działania i magnetycznego wpływu.

Nie chciejcie od razu wiedzieć skąd przychodzi osoba, z którą się spotykacie, ani gdzie mieszka, czy czym się zajmuje. Możecie tym wzbudzić jej podejrzliwość i stracić panowanie nad nią.

Pozwólcie, żeby ona zbliżyła się do was i jeżeli ona stawia osobiste pytania, wtedy i wy możecie. Nie musicie stwarzać takiego wrażenia, że koniecznie chcecie poznać ją z każdej strony.

Przyjmujcie z zainteresowaniem wszystko, co mówi, nawet wtedy, gdy w rzeczywistości wcale nie interesuje to was. Wywołajcie na niej takie wrażenie, jakbyście uważali ją za przykuwającą uwagę i wspaniałą, co wzbudzi w niej zaufanie i chęć do ponownego spotkania.

Nie skąpcie komplementów, ale też nie przesadzajcie z nimi. Wreszcie niech wasz nastrój będzie zrównoważony i omijajcie zatruwania rozmowy tym, że zbyt bezpośrednio zajmujecie stanowisko w sprawie bliskiej jej sercu.

Kiedy żegnacie się, czyńcie to pogodnie i spokojnie, bez pośpiechu. Wyraźcie radość z powodu spotkania i nadzieję na ponowne szybkie spotkanie. Nie mówcie „Bóg z Tobą”, ale „do widzenia jak najszybciej”.

„Bóg z Tobą” wskazuje na ostateczne rozstanie. Później, po przyjściu do domu przemyślcie przebieg spotkania, żeby poprawić ewentualne błędy, ale głównie po to, żeby zapamiętać wszystko, co poznana teraz osoba powiedziała.

Przy najbliższym spotkaniu partnerowi schlebiać będzie to, że pamiętacie pewne szczegóły z rozmowy, o których on sam może już nie pamięta. Żeby z osobą tą pozostawać w pełnym duchowym kontakcie, nie zapomnijcie o tym ćwiczeniu duchowego wyświetlania obrazu, o którym już mówiłem.

About The Author

admin

Leave a Reply