Telepatia hipnotyczna | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

beckers colour , ,

Telepatia hipnotyczna

17

Kwi

Przy pomocy doświadczeń mogłem stwierdzić, że stan hipnotyczny przyczynia się do komunikacji mózgowej. Hipnoza telepatyczna jest w rzeczywistości sugestią na odległość. Właściwie czym ona jest? Celem jej jest oddziaływanie na kogoś, kto znajduje się daleko od hipnotyzera.

Można kogoś pogrążyć we śnie, bez względu na jego odległość od hipnotyzera, tak jak przy komunikacji pomiędzy dwiema osobami, spośród których jedna jest nadawcą, a druga odbiorcą.

Kiedy podmiot pogrąży się we śnie, hipnotyzer potrafi zasugerować go, polecić mu wykonanie jakiejkolwiek czynności, może wywołać w nim uczucie zapachu i smaku, tak jakby on wąchał lub kosztował jakąś potrawę.

Na przykład wybranemu do doświadczenia podmiotowi mogę zasugerować, że woda, którą będzie pić, będzie gorąca i wtedy kiedy skosztuje ją będzie miał uczucie, że się sparzył. Mogę zasugerować jemu, że jego ulubiona potrawa, na przykład cielęca wątróbka, będzie miała wstrętny smak.

Może myślicie, że ta dygresja odwodzi mnie od mojego zamiaru pomożenia wam w osiągnięciu sukcesu. W ten sposób chciałem tylko pokazać, że dla tego, kto jest wytrwały, nie ma nic niemożliwego. Wy również będziecie czynić cuda, jeżeli tylko zdecydowaliście się na to i rozpoczęliście do tego stopniowe i łatwe przygotowania, które przyniosą wam powodzenie w każdej dziedzinie i na dodatek obdarzą was szczęściem i radością życia.

About The Author

admin

Leave a Reply