Szkodliwe przyzwyczajenia i lekarstwa na nie — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Szkodliwe przyzwyczajenia i lekarstwa na nie

3

Kwi

Czy jesteście gotowi postępować za mną na drodze doskonałego zdrowia? Gratuluję! A właściwie, kto nie chciałby tego! Niestety wasze pragnienie ma jedną przeszkodę, od której nie może się oswobodzić.

Chcę teraz powiedzieć o szkodliwych przyzwyczajeniach. Jeżeli chcecie możemy rozpocząć od palenia papierosów. Chcielibyście odzwyczaić sie od palenia papierosów, bo wiecie, że oznacza to faktyczne niebezpieczeństwo dla waszego zdrowia. Jednakże nie możecie się odzwyczaić, albo przynajmniej tak sądzicie. W ten sposób dajecie sobie negatywne sugestie. Powątpiewacie w sukces waszego programu dehip- notyzacyjnego.

Łatwiej niż myślicie uwolnicie się od tego przeklętego przyzwyczajenia, które w dosłownym tego słowa znaczeniu hipnotyzowało was. Najpierw spokojnie postanówcie sobie, że odzwyczaicie się od palenia papierosów i bądźcie pewni, że wytrwacie przy tej decyzji, bez jakiegokolwiek wytężania swojej woli.

Teraz kiedy już postanowiliście odrzucić nieszczęsne przyzwyczajenie, rozluźnijcie się i pomyślcie, że już nie sprawia wam żadnej radości palenie papierosów. W rzeczywistości złe przyzwyczajenie musicie zastąpić jakimś dobrym. Na to macie najlepszy powód na świecie. Tym powodem jesteście wy i wasze szczęście.

Jeżeli swoje życie rozpoczynacie budować według moich propozycji, to pragnienie palenia papierosów będzie należało do tych negatywnych kondycjonowań, które odrzuciliście razem z wątpliwościami.

Teraz wasze życie będzie organizować krąg konstruktywnych wyobrażeń, krąg pełnej realizacji was samych i waszych pragnień i nie będziecie przyjmować żadnych przeszkód, jakiekolwiek byłyby one. Wiecie, że żaden człowiek nie zasługuje na większe poszanowanie, niż wy sami. Pogodziliście się ze swoim wizerunkiem i od nowa rozpoczynacie swoje życie.

W podobny sposób uwolnicie się od innych przyzwyczajeń, które rujnują wasze zdrowie, na przykład od alkoholu albo narkotyków. Dlaczego mielibyście nadal niszczyć siebie teraz, kiedy jesteście w dobrych stosunkach z samymi sobą? Najlepsze rzeczy życzycie sobie, tak jak życzylibyście najlepszym przyjaciołom.

Prawda, że tylko jedyną myśl mielibyście? Tę, żeby wybawić się i uratować. Chodźcie z podniesioną głową i pogodnym sercem w na nowo odnalezionej wolności, waszej wolności.

About The Author

admin

Leave a Reply