Szeroka i błyszcząca droga | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Szeroka i błyszcząca droga

13

Kwi

Droga prowadząca do szczęścia powinna być spokojna, a nie pełna utrapień. Pewne wschodnie powiedzenie mówi, że „Słonie nie bawią się na ścieżce zajęcy”. Co to znaczy? To, że ludzie świadomi swoich możliwości, nie chodzą tą samą drogą, jak ci, których popycha bieg wypadków i nawet nie wiedzą dokąd. Wy nie jesteście tacy, jak oni. Wiecie, w którą stronę macie skierować swoje kroki. Wybraliście gwiazdę przewodnią: zrealizowanie samych siebie i swoich celów. Podążacie prosto do celu bez nieużytecznego zbaczania z drogi.

I tylko bez żadnej sztucznej skromności! Nie zadowalajcie się małym! Dążcie do wyższych celów! Nie po to jesteście na świecie, żeby żyć w skrępowaniu, w samotności i pod przymusem.

Macie prawo i obowiązek być bogatymi, znajdować się u władzy, być towarzyskimi i wolnymi. Zbudujcie, według swojego upodobania nowy dach nad głową. Wyposażcie go we wszystko, co uważacie za dobre. Ułóżcie plany przyszłego życia. Jak już powiedziałem, w tym celu musicie budować na nowym terenie.

Musicie zburzyć starą budowlę, która została wykonana z wybrakowanych materiałów, z błędnych idei i fałszywych wyobrażeń. Ja pomogę w budowaniu waszego nowego domu, ale budowniczymi będziecie wy. Możecie swobodnie, z pełną świadomością wybrać ramy przyszłego życia, według własnego gustu.

About The Author

admin

Leave a Reply