Spełniony seksualizm — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Spełniony seksualizm

4

Lut

Tak jak kolor czerwony jest pożyteczny do zwalczania pewnych zakłóceń seksualnych, takich jak impotencja i oziębłość płciowa, tak też istnieje inny środek, z którym teraz państwa zapoznam.

Jednakże jakim przyczynom można przypisać te zakłócenia? Przyczyną impotencji mogą być wrodzone zaburzenia, uszkodzenie organu. Jednak w większości przypadków, przyczyna ma charakter psychosomatyczny, na przykład przyczyną może być neurastenia albo przegrzanie uczuciowe.

Teraz przedstawię postępowanie przy zwalczaniu impotencji, ale można je wykorzystywać tylko wtedy, gdy problemy powstały wyłącznie z przyczyn o charakterze psychologicznym.

Na początku musicie się rozluźnić. Musicie być zrelaksowani. Następnie, bez zahamowań, rozpocznijcie grę miłosną z partnerką, nie dążąc do aktu seksualnego nawet wówczas, gdybyście myśleli, że jesteście zdolni do tego.

Wytyczonym celem jest przekonanie waszej podświadomości, że nie będzie rezultatu i tak stopniowo będziecie się pozbawiać zahamowań seksualnych, które w krótszym lub dłuższym czasie całkowicie znikną.

Wtedy strach przed porażką zniknie sam z siebie. Oziębłość płciowa kobiet jest odpowiednikiem impotencji mężczyzn. Ją także można sprowadzić do faktycznych przyczyn ginekologicznych lub endokrynologicznych.

Kobieta, która ma tego rodzaju oziębłość płciową nie może doznać rozkoszy. Tak jak i u mężczyzn, oziębłość płciową kobiet często można przypisać zdławionym ranom psychicznym. Tutaj postępowanie będzie takie samo, jak przy impotencji mężczyzn, a więc gra miłosna bez szukania orgazmu.

W swoim czasie nadejdzie orgazm, wtedy kiedy znikną zahamowania seksualne, gdyż nie będą już wciśnięte w podświadomość. Jeżeli uczynicie tak, jak mówiłem, to impotencja i oziębłość płciowa pozostaną już tylko odległymi wspomnieniami.

About The Author

admin

Leave a Reply