Służcie bogactwu, a bogactwo będzie służyć wam | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Służcie bogactwu, a bogactwo będzie służyć wam

22

Kwi

Ważnym jest to, żebyście już teraz sprawiali wrażenie bogatych, nie tylko we własnych, ale i w cudzych oczach. Noście najładniejsze ubrania. Oszczędzajcie nawet z tak bardzo ubogich źródeł i pozwólcie sobie na jedno przyjemne jedzenie, w dobrej restauracji. Czytajcie życiorysy takich ludzi, którzy wzbogacili się.

Zobaczycie, że przede wszystkim wykorzystywali swoją twórczą wyobraźnię, żeby dotrzeć na szczyt drabiny rangi społecznej. Do tego nie potrzebowali czynić nadmiernych wysiłków.

Wierzyli w samych siebie i w swoje możliwości. Czy jesteście zdolni tak czynić, jak oni? Bądźcie wielkoduszni. Zawsze są bardziej nieszczęśliwi od was. Jeżeli dacie pienądze bardzo ubogiemu człowiekowi, to wiedzcie, że wasz gest nie przepadnie dla was.

Jeżeli tak czynicie, to zachowujecie się jakbyście byli bogaci i korzystnie wpływacie na swoją podświadomość. W dodatku pieniądz, który dajecie, powróci do was zwielokrotniony.

Nie zapominajcie, złe myśli zawsze powracają do tych, którzy wypuścili je w drogę. Tak samo dzieje się z dobrymi myślami i z pieniędzmi także. To jest to słynne „działanie bumerangu”.

Bądźcie wielkoduszni w stosunku do innych. W ten sposób wytwarzacie drgania magnetyczne, które przyciągną do was bogactwo. Naturalnie, kiedy pieniądze zużywacie w ten sposób, nie czynicie tego tylko w nadziei, że powrócą one do was zwielokrotnione.

Szczerze chcecie pomagać innym. Wasze bezinteresowne uczynki staną się „opłacalne”, gdyż jest to jedno z wielkich praw kosmicznych.

About The Author

admin

Leave a Reply