Sen jest sygnalizatorem zdrowia

http://i-potencja.pl , program do PIT , kredyty online bez zaświadczeń do 5000 zł na 30 dni

Sen jest sygnalizatorem zdrowia

14

Lut

Już mówiłem, że powtarzające się sny mają największe znaczenie dla przebiegu życia. Są one ważne również z punktu widzenia samodiag- nozy, którą możecie stawiać o swoim zdrowiu.

Mogą one odkryć słabe punkty, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę. Naukowcy badali to ciekawe zagadnienie. Już dwa wieki przed narodzeniem Jezusa Chrystusa stwierdzono, że pewne, powtarzające się sny, związane są z chorobami. Pierre Fluchaire napisał książkę na ten temat, pod tytułem „Rewolucja snu” w ślad za dziełami Linga Schuzinga.

Popatrzmy na niektóre choroby, na które wskazują powtarzające się sny. Gniewacie się na kogoś w czasie snu? Może żółtaczka kryje się w was. Lecicie gdzieś we śnie? Zwróćcie uwagę na wasze płuca.

Jeżeli łamiecie sobie kręgosłup, to ten sen może sygnalizować dolegliwości nerek. Kuszą was podróże? Coś jest nie w porządku z pęcherzem. Uważajcie na jęczmień… albo raczej na ten mały kamyczek, który może spowodować bolesną kolkę nerkową.

Śpiewacie we śnie? Bardzo się cieszę. Jednakże mam dla was pewną radę. Uważajcie bardziej na jedzenie, oszczędzajcie się. Nie zapominajcie o włóknistych warzywach, o pełnym chlebie. One poprawią działanie waszych jelit.

Spacerujecie wśród drapaczy chmur, w New Yorku? Wykorzystanie posiłków pozostawia wiele do życzenia. Zainteresujcie się jelitem cienkim. Pokłóciliście się z właścicielem domu i chcecie wytoczyć mu sprawę? Wasz pęcherzyk żółciowy działa słabo i zaczyna się zamykać.

Oszczędzajcie swoje serce, jeżeli we śnie stoicie na wysokim szczycie lub jeżeli łapie was atak śmiechu. Jest to jeszcze jeden argument na to, żeby po przebudzeniu nie zapominać zapisać swoich snów.

Nigdy nic wam się nie śni? Dziwne, ale w końcu to wasza sprawa. Jeżeli chcę wam pomóc w utrzymaniu waszego zdrowia, to nie mam już nic innego do roboty, jak tylko przystąpić do omówienia sprawy kolorów.

About The Author

admin

Leave a Reply