Samohipnoza w służbie piękności

wynajem naczyń , ,

Samohipnoza w służbie piękności

6

Cze

Najpierw, tak jak obiecałem, powróćmy do doskonałego ciała. Reguły piękności różnią się w zależności od wieku i kraju. Poza obecnymi kryteriami można mieć indywidualne opinie na ten temat. Jak można, bez udziału chirurgii plastycznej, osiągnąć takie ciało, o jakim marzycie? Przy pomocy słownej sugestii i umysłowego tworzenia dojdziecie do tego, że wasze marzenia staną się rzeczywistością.

Nic prostszego, zaraz zobaczycie. Zakładam, że pani czy panienka uważacie, że wasze piersi są za małe. Wieczorem, przed zaśnięciem, wyobraźcie sobie biust waszych marzeń. Ten duchowy obraz trzymajcie dosyć długo w umyśle i potem zaśnijcie.

Jeżeli wytrwacie przy tym swoim duchowym stworze, gwarantuję, że objętość waszego biustu zwiększy się o kilka centymetrów. Swój idealny model ciała możecie przybliżyć najlepiej w następujący sposób. Z ilustrowanego pisma wybierzcie fotografię jakiejś modelki, lub gwiazdy filmowej, której pięknością zachwycacie się.

Wytnijcie swoją twarz z jakiegoś zdjęcia i przyklejcie na miejsce twarzy wybranej modelki. Następnie przyglądajcie się jak najczęściej tej „collage”. Dzięki sile podświadomości wasze ciało przekształci się i zbliży do upragnionego, idealnego wzoru.

A może chcecie pozbyć się nadwagi? Wiele jest kuracji odchudzających, dzięki którym można odzyskać ładną linię. Natomiast jest jeszcze inny sposób na schudnięcie, przy którym nie potrzebna jest żadna rezygnacja z niczego.

About The Author

admin

Leave a Reply