Rezonator szczęścia | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Rezonator szczęścia

10

Cze

Zdobądźcie „rezonator szczęścia”, żeby przyciągał do was bogactwo. Rezonator szczęścia jest przedmiotem przynoszącym szczęście, na przykład może to być medal „napełniony” i przesączony magnetycznym fluidem, przez osobę biegłą w nauce o talizmanach.

W czasie ideowego tworzenia obrazów dotyczących bogactwa, trzymajcie w ręku przedmiot przynoszący szczęście. Zwielokrotni on wasze szanse w każdej dziedzinie, a szczególnie w odniesieniu do pieniądza.

Jeżeli chcecie wygrać choćby w toto-lotka, możecie także myśleć o magii liczb oraz uciekać się do swoich szczęśliwych liczb. Zaraz po wypełnieniu kuponu wyobraźcie sobie wielką sumę pieniędzy.

Poczujcie, że ona zbliża się do was. Nie miejcie żadnych wątpliwości. Wytrwale bierzcie udział również i w następnych ciągnieniach, jeżeli od razu nie dojdziecie do tej wielkiej sumy. Wasze pragnienie musi być silne, wiara mocna, a ideowa twórczość dokładna i trwała.

Przedmiot przynoszący szczęście ma faktyczną potęgę. Jednakże tylko taką, jaką wy mu przypisujecie. Wy także zaproszeni jesteście na ucztę życia Zachowujcie się zawsze tak, jakbyście byli już bogaci. Chodźcie z podniesioną głową, pewni siebie.

W każdym momencie życia towarzyszy wam wierny i wszechmogący anioł stróż, wasza podświadomość. Zaprowadzi ona was do niewyczerpanych źródeł bogactwa. Zrozumieliście i posłuchaliście mnie.

Czujecie się bogaci. Natychmiast ubierzcie się w najbardziej korzystne dla was ubranie i pokażcie wszystkim oblicze bogactwa. Pieniądz musi być zawsze obecny w waszych myślach. Musicie się stać namiętnymi poszukiwaczami złota. Nie dlatego, że chcielibyście wzbogacić się wyłącznie z celów egoistycznych.

Przede wszystkim chcecie być bardziej wolni, rozszerzyć swoje pole ruchu, zdobyć wszystko to, na co macie ochotę, ale nie tylko dla siebie, ale także dla tych, których lubicie.

Chcecie, żeby oni mieli szczęśliwsze życie, gdyż nie znają tajemnicy bogactwa. Wszystko czego dotkniecie możecie zamienić w złoto, tak jak król Midas. Oczywiście w przenośnym znaczeniu.

Bierzcie udział w uczcie życia. Już dawno byliście zaproszeni, tylko nie wiedzieliście, jak tam dotrzeć. Teraz wiecie. Usiądźcie natychmiast przy stole. Boska manna jest również wasza.

About The Author

admin

Leave a Reply