Ręka, narzędzie siły kosmicznej — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Ręka, narzędzie siły kosmicznej

1

Kwi

Powszechnie znany jest magnetyzm ręki. Ręka nosi fluidy znachorów i to prawa ręka, o której utrzymują, że z niej wychodzi kosmiczna siła. Nakładanie ręki sięga najdawniejszych czasów.

Ten, kto wkłada rękę w wyciągniętą przez was rękę, ten na jakiś czas zrzeka się swojej siły i wolności. Jeżeli z uścisku rąk nie wyplątuje się długo, to jakby składał w wasze ręce swój los. Czyli, że potrzebuje was, ponieważ nie czuje w sobie dosyć siły, żeby samemu podjąć odpowiedzialność.

Wyciągnijcie z tego wniosek. Natomiast, jeżeli cofa swoją rękę nie spiesząc się, to znaczy, że nie ma ochoty dać się obsługiwać, ani zrzec się swoich przywilejów. To też jest taka informacja, która może być użyteczna wam.

Nie należy również lekceważyć formy ręki. Szeroka i krótka ręka wskazuje na próżnego człowieka, który jednak lubi pracować i nie utrzymuje długo gniewu.

Jeżeli ręka jest mięsista i duża, to należy do człowieka, który ma niezawodne sądy, który jest gotowy do usług, ale niezbyt odważny. Owłosiona ręka, o kiszkowatych palcach jest własnością człowieka lubieżnego i niezbyt inteligentnego.

Delikatna i proporcjonalna ręka wskazuje na taką osobę, która ma zdrowy rozsądek, jest ostrożna, nie ma skrupułów, która jest panem samej siebie, ale jest skryta. Biała ręka wskazuje na człowieka instynktownego. Czerwona ręka świadczy o aktywności i namiętności.

Żółta ręka należy do pesymistów i melancholików. Ciemna ręka wskazuje na człowieka upartego, takiego który wie dokąd zmierza. Bez ryzyka możecie z nim być w dobrej komitywie.

About The Author

admin

Leave a Reply