Przyjmujcie każdego | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Przyjmujcie każdego

8

Cze

Jesteście właśnie w takiej sytuacji, że będziecie kogoś zapoznawać. Zwróciliście uwagę na wasze spojrzenia, głos i prezencję fizyczną. Dzięki moim radom macie wszystkie atuty, żeby podbić waszego przyszłego interlokutora.

Powiem kilka ważnych reguł, które musicie stosować w czasie rozmowy i które w ogóle są niezmienne. Po pierwsze musicie umieć wysłuchać partnera. Decydującą rzeczą jest, żebyście uważnie i z zainteresowaniem słuchali tej osoby, która do was mówi.

Widząc taką postawę, wasz rozmówca odniesie wrażenie, że podoba się wam i pozyskał was, co jest szczególnie ważne w przypadku takich osób, które są trochę skrępowane. W ten sposób pozbywają się swojej powściągliwości i chętnie powierzają siebie wam.

Dzięki temu będziecie mieli na nich wpływ i kontrolę nad nimi. Wasza napięta uwaga, towarzysząca słowom osób pewnych siebie, będzie miała także korzystny wpływ, gdyż schlebiać będzie im, że przyjmujecie ich z zainteresowaniem. I ponownie wy będziecie mieli przewagę nad nimi, gdyż przeciwne wrażenie wywołacie w nich.

I tak, jeżeli nawet z kimś nie zgadzacie się, pozwólcie, żeby wyraził swoje uczucia, gdyż ludzie mają wielką potrzebę tego, żeby ich wysłuchano, o czym często zapomina się w naszych czasach, teraz kiedy komunikacja między ludźmi stała się taka trudna.

Przy tym, im chętniej będziecie słuchać tej osoby, z którą rozmawiacie, tym bardziej będziecie mieli czas myśleć o magnetycznym spojrzeniu, postawie i o tym, żeby być rozluźnionym i w ten sposób przekazywać innym życzliwość i pozytywne pozory.

About The Author

admin

Leave a Reply