Przeznaczenie z góry?

transkrypcje , Kod rabatowy sizeer www.wydawajdobrze.com/sizeer-kody-rabatowe-kupony-promocje ,

Przeznaczenie z góry?

7

Cze

W rzeczywistości co pod tym rozumiecie? Często wspominają wam o predestynacji, o przeznaczeniu z góry. Bez przerwy słyszycie to małe fałszywe zdanie: „Takie było przeznaczenie”.

Jaka jest sytuacja w rzeczywistości? Spada jakiś samolot, wykoleja się pociąg, czy przewraca jakiś samochód. Czy to jest przeznaczenie? Może, ale jeżeli rozwijaliście wasze odczucia poza zmysłowe, jeżeli postępujecie zgodnie z waszą intuicją, to z pewnością w porę otrzymujecie wiadomość o niebezpieczeństwie.

Nie wsiadacie do tego samolotu, który spadnie, do tego pociągu, który wykolei się, ani do tego samochodu, który przewróci się. Nie, wasz los nie jest raz na zawsze uporządkowany. Sposób myślenia i brak ufności są tymi czynnikami, które wpływają na wasze życie.

Wy możecie stworzyć formę do odlewu waszego przyszłego życia. Żadna przeszkoda nie może sprowadzić was z waszej drogi, jeżeli odsuniecie ją przez pozytywny sposób myślenia i jeżeli zmienicie to swoje błędne nastawienie duchowe.

Zróbcie to, co uważacie za dobre. Dlaczego mielibyście na zawsze pozostawać zatrudnianymi pracownikami, kiedy czujecie w sobie dosyć umiejętności, żeby zostać własnym szefem? Ponownie powtórzę, bądźcie ambitni. Jednakże wiecie o tym również, że musicie być cierpliwi. Wszystko przychodzi w sam raz temu, kto potrafi czekać w spokoju, na przykład w spokoju medytacji.

Niecierpliwość zakłóca waszą aurę. Wasze drgania stają się nieuporządkowane, i to czego pragniecie, nie może się spełnić. Bądźcie gorliwi w pracy ideowej i nigdy nie ustawajcie w pół drogi. Nie ma na świecie takiej potęgi, która mogłaby przeszkodzić wam w dotarciu do waszych celów. Napiszcie na kawałku papieru przedmiot waszych marzeń. Przeczytajcie to codziennie.

Nie zapomnijcie także zanotować to wszystko, co musicie uczynić, żeby jeszcze szybciej dotrzeć do upragnionego wyniku. Wierzcie. Miejcie absolutną wiarę. Śpijcie tak, żeby wasza głowa skierowana była w stronę magnetycznej północy. Medytujcie. Rozluźnijcie się. Pamiętajcie.

Słuchajcie muzyki. Przystrajajcie siebie kwiatami. Skrapiajcie się pachnidłami. Otaczajcie siebie dobroczynnymi kolorami. Uczyńcie siebie masywnym magnesem. Stańcie się tym żywym magnesem, który przyciąga do was najlepsze rzeczy. Stańcie się zawodowymi ludźmi sukcesu, ludźmi własnego sukcesu.

About The Author

admin

Leave a Reply