Pozwólcie promieniować aurze pełnym światłem — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Pozwólcie promieniować aurze pełnym światłem

15

Cze

Jak wiecie, aura jest otoczką świetlną otaczającą ciała nas wszystkich. Kolor aury człowieka pomaga ukształtować obraz o jego osobowości poprzez emanowany odcień koloru. Oczywiście często zdarza się, że aura ta, w różnych chwilach życia ulega zmianie. Nikt nie może być wyłącznie wesoły, albo smutny, miłosierny, czy też nienawistny, przez całe swoje życie.

Na szczęście nasze myśli i stany duchowe ulegają zmianie, a wraz z nimi zmienia się także nasza aura. Ta kolorowa otoczka świetlna ma dwa składniki, poprzez które możemy zrozumieć kogoś, do największej głębi jego istoty. Pierwszy odcień w ogóle nie zmienia się, ponieważ odzwierciedla charakter danej osoby. W przeciwieństwie do tego, do pierwszego odcienia dochodzi jeszcze jeden lub kilka innych odcieni, które informują o myślach, stojących przed nami w danej chwili.

Naturalnie analizowanie aury jest jednym z tych kluczy, dzięki któremu możecie dotrzeć do magnetycznej władzy nad tymi osobami, na które chcecie oddziaływać. Jednak musicie także myśleć o własnej aurze, którą mogą rozpoznawać te osoby, z którymi macie do czynienia. I tak pożyteczną rzeczą jest umieć wysyłać korzystne drgania wokół siebie. Dzięki temu możecie dawać wszystkim dobre samopoczucie i uczynić ich skłonnymi do poddania się waszej sile magnetycznej, tak jak swoją postawą, głosem i spojrzeniem potraficie wzbudzić w nich zaufanie.

Ważne, żebyście mieli ochotę ruszyć w kierunku innych, gdyż wtedy oni poczują to w was i sami będą chcieli przybliżyć się. Jeżeli cofniecie się w głąb siebie, wasza aura pozostanie wąska i nie rozwinie swojej pełnej harmonii, która jest tak bardzo ważna, żebyście mogli przyciągać do siebie ludzi.

Po to, żeby wam pomóc w określaniu charakteru i myśli osób otaczających was, warto powrócić jeszcze trochę do kolorów aury i ich znaczenia.

About The Author

admin

Leave a Reply