Powiedz pod jakim znakiem urodziłeś się, a ja powiem kim jesteś — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Powiedz pod jakim znakiem urodziłeś się, a ja powiem kim jesteś

24

Lut

Czy przypisujecie znaczenie gwiazdozbiorowi? Macie rację. Jednakże nie posuwajcie się tak daleko, żeby wierzyć, że urodziliście się pod złą gwiazdą, nawet wtedy, jeżeli Saturn, Uran czy Neptun spełniły znaczące miejsce na niebie waszego urodzenia.

Wprawdzie gwiazdy sygnalizują wasze szanse, ale same nie decydują o nich. Sygnalizują tylko co może trzymać w zanadrzu wasz los. Wy musicie przechylić szalkę wagi na dobrą stronę, wykorzystać wpływ gwiazd, żeby lepiej poznać samych siebie i „Zmienić swój zawód”.

Baran jest odważny, aktywny i dynamiczny. Osoby spod tego znaku muszą unikać gwałtowności, zniecierpliwienia i gniewu. Byk jest spokojny, rozważny i ostrożny. Nie bądźcie zbyt surowi wobec otoczenia i bierzcie pod uwagę kłopoty bliźnich.

Bliźnięta mają przenikliwy umysł, są żądni wiedzy i mają dużą zdolność przystosowywania się. Strzeżcie się przed rozpraszaniem i skoncentrujcie wasze wysiłki, żeby podejmowane przedsięwzięcia były jeszcze bardziej udane.

Rak lubi obserwacje, jest uparty i szanujący tradycje. Bądźcie mniej lękliwi i marzycielscy. Ta nieproduktywna marzycielskość nie ma nic wspólnego z kierowaną wyobraźnią, nie bujajcie w obłokach. Lew jest wyniosły i wspaniałomyślny. Nie odgrywajcie nadmiernie roli osoby rozdzielającej sprawiedliwość i przyjmijcie słabostki osób, które kochacie.

Jeżeli jesteście spod znaku Panny, zaniechajcie drobiazgowości oraz stałego osądzania znajomych i członków rodziny. Opierajcie się raczej na waszym sprycie, zmyśle praktycznym i zdolnościach, żebyście dążyli prosto do celu.

Jeżeli jesteście spod znaku Wagi, to Wenus uczyni was dystyngowanymi, a harmonia zakochanymi i artystami. Jednakże jesteście zbyt skłonni do tego, żeby porywały was uczucia. Pozwólcie żeby porywały was wydarzenia.

Powiedz pod jakim znakiem urodziłeś się, a ja powiem kim jesteś – ciąg dalszy

Jeżeli jesteście spod znaku Skorpiona tak bardzo kompletni i skryci, dlaczego mielibyście stawać się agresywni, gdy ktoś lub coś sprzeciwia się wam? Chyba, że ktoś wepchnie was w kąt.

Jeżeli jesteście spod znaku Strzelca, Jupiter uczyni was zapalczywymi, pełnymi entuzjazmu, życzliwymi oraz miłośnikami rozkoszy stołu. Umacniajcie swoją wolę i powstrzymajcie swoje chęci do rozrywki.

Jeżeli jesteście spod znaku Koziorożca, charakteryzuje was cierpliwość, oszczędność i wytrwałość. Panujący w waszym znaku Saturn może zamknąć was w bezproduktywnej izolacji. Porzućcie wieżę z kości słoniowej i wmieszajcie się pomiędzy inne osoby.

Jeżeli jesteście spod znaku Wodnika, cechuje was oryginalność i zaradność. Nie sprzeciwiajcie się zawsze wszystkiemu. Jeżeli jesteście spod znaku Ryb to dobrze, jeżeli okazujecie miłosierdzie wobec cierpiących i nigdy nie odrzucajcie nieszczęśliwych. Jednakże nie jest to powód do tego, żebyście mieli cofać się do bierności, która stoi na przeszkodzie w waszym wyróżnieniu się spośród kolegów. Nie zaniedbujcie tematu, który teraz będę omawiał, będzie on częścią psychicznego przygotowania. Teraz będzie mowa o psychometrii.

About The Author

admin

Leave a Reply