Potęga wahadła | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Potęga wahadła

15

Maj

Jak mówi Biblia, Mojżesz wycisnął wodę ze skały, uderzając w nią laską. Począwszy od XVII wieku, przy poszukiwaniach złota, magicy zaczęli przedkładać wahadło ponad laskę, ze względu na jego łatwiejszą obsługę. W XX wieku naukowcy badali radiestezję i mówili o promieniowaniach, rezonansach i syntonii (syn- tonizacja jest uregulowaniem radioodbiorników).

Radiestezję, której nazwę stworzył Bouly, stosowano w celu odszukania zatopionych min i niewypałów. Słowo radiestezja pochodzi od łącińskiego słowa „radius”, znaczącego promień i greckiego „aisthesis”, znaczącego wrażliwość.

Jedno z postępowań dąży do poznania podświadomości i do naturalnej komunikacji z podświadomością, którą każdy może zastosować przy minimalnej koncentracji. Radiestezja jest w kontakcie z nieznanymi polami siły. Jednocześnie jest w centrum zjawisk fizycznych i psychologicznych. Wahadłem może być jakikolwiek ciężarek, zawieszony na sznurku lub łańcuszku. Można je przygotować z mniej lub bardziej wartościowego materiału, zgodnie z upodobaniem użytkownika.

Istnieje przypuszczenie, że fale wychodzące z przedmiotów można uchwycić za pośrednictwem splotu słonecznego, który działa jak uprzywilejowany odbiornik sygnałów. Poprzez szybkie reakcje wahadła, jego różne ruchy, drgania, obroty, a nawet jego bezruch, otrzymujemy jasne i wiarygodne odpowiedzi.

About The Author

admin

Leave a Reply