Potęga wahadła - rozwinięcie — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Potęga wahadła – rozwinięcie

5

Maj

Porozumienie duchowe może być następujące.

Odpowiedź pozytywna: – wahadło pozostające w spokoju nabiera rozmachu lub zaczyna kręcić się zgodnie z wybraną umową – skłonione do ruchu kołowego, kontynuuje ruch rozpoczęty przez osobę obsługującą wahadło.

Odpowiedź negatywna: – pozostające w spokoju wahadło pozostaje nieporuszone – skłonione do ruchu kołowego zaprzestaje ruchu, w który wprowadziła je osoba obsługująca.

„Radiestezja opiera się na wrażliwości nerwów i mięśni, która dzięki umownemu refleksowi umożliwia nam poprzez wewnętrzny język uświadomienie sobie nieświadomej myśli, poruszającej się w nas, poza naszą świadomością”.

Tak określił radiestezję ojciec Jean Jurion. Używanie wahadła, ponieważ jego użytkownik wykształcił duchowe porozumienie, wymaga uwagi i dokładności. Uwagi, lub gdy lepiej się wam to podoba, koncentracji. Dokładności, dokładności postawionego pytania, które trzeba skrupulatnie sformułować. Potem już tylko trzeba czekać na automatyczną odpowiedź wahadła.

Czy konieczna jest wrażliwość osoby obsługującej? Wszyscy rozporządzamy normalną wrażliwością, konieczną do użytkowania wahadła. Poprzez akcję radiestezyjną wszyscy dajemy się nastawić na rozwiązanie jakiegoś problemu.

W kwestionowanej wrażliwości odgrywają rolę dwa czynniki. Z jednej strony odbiór informacji. Z drugiej natomiast reagowanie na te informacje. Naturalnie wrażliwość pojedynczych osób jest odmienna.

Jednakże można się jej nauczyć i można ją rozwijać. Poprzez opisane postępowania medytacyjne można bardzo dobrze przygotować się do udanego praktykowania radiestezji i w ten sposób do otrzymywania wiarygodnych odpowiedzi od wahadła.

About The Author

admin

Leave a Reply