Potęga kierowanej wyobraźni — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Potęga kierowanej wyobraźni

6

Mar

Mam nadzieję, że to co dotychczas powiedziałem pozwoliło wam pogodzić się z samym sobą. Nie będziecie więcej czynić siebie odpowiedzialnym za poniesione w przeszłości porażki. Nie znaliście tylko drogi, którą należy postępować.

Teraz już znacie i kiedy dojdziecie do końca tej książki, nie będziecie mieli już potrzeby na „prawo błądzenia”. To, co powiem teraz, jest ważne i trzeba tego przestrzegać: sharmonizujcie swoje pragnienia z wyobraźnią.

Żeby to osiągnąć, musicie na początku działać łagodnie. Dla osiągnięcia sukcesu nie musicie wykorzystywać ani woli, ani rozumu. Najlepsze wyniki możecie osiągnąć wtedy, gdy wykorzystacie kierowaną wyobraźnię. Co oznacza kierowana wyobraźnia? Nim nauczę tego, zrobię małą dygresję.

Po to, żeby wasze życzenia spełniły się w możliwie jak najkrótszym czasie, musicie w pierwszym okresie uzyskać pewność, że wasza próba jest dobrze ugruntowana.

Nawet także tutaj wątpliwość byłaby zaciekłym wrogiem. Musicie być pewni, że wszystko co chcecie widzieć w życiu zrealizowane, jest słuszne, sprawiedliwe, nie obraża nikogo i was samych także.

Wówczas możecie już z pełnym spokojem wytworzyć duchowy obraz, wyrażający wasze życzenia i – jeżeli chcecie – możecie dołączyć go do sformułowanej chociażby w jednym słowie prośby, zaadresowanej do waszej podświadomości w formie poszukania.

Na przykłąd: „Daj mnie to…” (co sobie życzysz). Jeszcze jedno ważne napomnienie. Proście dokładnie o to, co chcecie. Jeżeli chcecie dla siebie żaglówkę, to nie myślcie o kwocie pieniężnej, odpowiadającej jej cenie.

About The Author

admin

Leave a Reply