Potęga kierowanej wyobraźni - dalszy opis

, ,

Potęga kierowanej wyobraźni – dalszy opis

15

Mar

Gdyż zanim otrzymacie pieniądze, w następstwie nieprzewidzianych z góry wydarzeń, możecie potrzebować zupełnie coś innego. Naturalnie im silniej pragniecie czegoś, tym szybciej możecie osiągnąć przedmiot waszych pożądań lub gwałtownych pragnień.

Kiedy tworzycie wasze dzieło umysłowe liczy się bardzo wasz stan psychiczny. Tworzyć musicie bez napięcia, bez wysiłku. Oczywiście ważna jest koncentracja, ale nie kurczowa koncentracja.

Obraz, który tworzycie w waszych głowach powinien być przyjemnym widokiem. Im bardziej będziecie w stanie rozluźnionym, zrelaksowanym, zbliżonym do łagodnej hipnozy, tym łatwiej wyłaniać się będzie wasz obraz.

Bądźcie spokojni i ufajcie. Bądźcie pewni, że wprowadzacie w ruch prawo, któremu żadna siła nie może przeciwstawić się, gdyż stosujecie go dobrze, znając różne zależności.

Kilka razy dziennie, a zwłaszcza przed snem, wyobrażajcie sobie urzeczywistnienie waszego pragnienia. W czasie drzemki poprzedzającej sen rozwiązujecie te więzy, które was przywiązywały do waszej świadomości.

W ten sposób, uwalniając się od problemów, które oblegały was w ciągu dnia, przybliżacie się do waszej podświadomości. Przez to, wasze twory będą jeszcze bardziej prawdziwe, a pożądany rozwój wypadków jeszcze szybciej pojawi się w waszym życiu. I jeszcze coś dodam: oczekiwanie na rozwój wypadków niech nie będzie pełne trwogi, ale ufne, optymistyczne.

About The Author

admin

Leave a Reply