Poprzez rozwijanie powonienia umacniacie także waszą podatność | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

Czy w ogóle istnieje w drukarniach pojęcie tanie dobre ulotki, czy dobrze wydrukowane ulotki muszą być drogie? , ,

Poprzez rozwijanie powonienia umacniacie także waszą podatność

4

Lut

Możecie to wypróbować poprzez wyłączenie się i relaksację. Potem będziecie mogli znosić nawet taki zapach, którego dotychczas nie lubiliście u innych. Dzięki temu doświadczeniu możecie zdobyć lepsze panowanie nad sobą i będziecie mogli lepiej kontrolować swoje instynktowne reakcje.

Jak widzicie, każdy wasz organ zmysłowy, powołany jest do odegrania jakiejś roli w dążeniu do szczęścia. Stając się bardziej szlachetnymi wzmacniacie swoje odczucia poza organami zmysłowymi.

Zagadkowy i przypuszczalny szósty zmysł wtajemniczonych, ukryty jest w naszych pięciu znanych zmysłach, wtedy gdy okoliczności czynią je jeszcze bardziej jaskrawymi. Mamy możność czerpania z nich jeszcze większej radości. Jednocześnie wiemy, że człowiek wykorzystuje tylko niewielką część swojego mózgu. Według Einsteina tylko 10 procent, to jest bardzo mało! Wtajemniczeni włączają kilka dalszych części wielkiego ludzkiego „komputera”. Jakaż to jest nadzwyczajna przygoda, ta droga badawcza, prowadząca do wykrywania bajecznych uzdolnień, w których nie ma żadnej para- psychiki. Człowiek przyszłości będzie się już z nimi liczyć.

Po pierwsze pierwszorzędne znaczenie ma codzienne przestrzeganie czynności oczyszczania ciała, czy to za pomocą prysznica, czy też kąpieli po to, żeby powierzchnię swojego ciała uwolnić od nagromadzonych w ciągu dnia nieczystości.

Jednocześnie w czasie mycia uświadamiacie sobie swoje ciało. Przy tym jest to wspaniały środek na utrzymanie dobrego zdrowia, tego pozytywnego elementu, który zapewnia wam rozpęd konieczny do samorealizacji. Jeżeli po prysznicu lub kąpieli wykonacie masaż całego ciała, ożywiacie swoje mięśnie. Organy wasze lepiej działają. Rośnie wasza energia.

Rozwijajcie także zmysł dotyku, uświadamiając sobie przedmioty trzymane w palcach. Czujcie miękkość jedwabiu, sztywność kamienia i szlachetną twardość drzewa. Nie unikajcie kontaktu z takimi przedmiotami, których dotknięcie jest dla was nieprzyjemne. Zmagazynowaliście w swojej pamięci nieprzyjemne odczucia. Może wiązały się one z wydarzeniami w przeszłości powodując wasze zranienie. Teraz tego już nie ma.

About The Author

admin

Leave a Reply