Odhipnotyzujcie się! Kontrolujcie swoje negatywne odczucia

, ,

Odhipnotyzujcie się! Kontrolujcie swoje negatywne odczucia

12

Kwi

Stańcie się pozytywni. Będziecie zdolni pokonać każdą przeszkodę, gdyż wasz magnetyzm osiągnie swoje maksimum. Nadzwyczajna zdolność, która stoi do waszej dyspozycji

Ten talent, to zdolność do twórczości umysłowej. Ją także można rozwijać przy pomocy ćwiczeń. Kiedy przy pomocy wyobraźni stworzycie ten obraz umysłowy, którego skonkretyzowania chcielibyście w waszym życiu, wtedy uciekniecie od nudy, a także i od wysiłku. Jeżeli mi nie wierzycie, uważajcie dalej na to, co powiem.

Czułymi płytkami można fotografować obrazy stworzone przez umysł. Teraz już wierzycie mi, prawda? Wobec tego nie traćcie już ani minuty. Zajmijcie miejsce w wygodnym fotelu. W swoich umysłach zbudujcie ten obraz, którego realizację chcielibyście ujrzeć w życiu.

Obraz ten ułóżcie według swoich najlepszych uzdolnień. Ze swojego czasu poświęćcie kilka minut na to przyjemne ćwiczenie. Jeżeli jesteście spięci, lub zmęczeni, poczekajcie na bardziej sprzyjający tej czynności moment. Nie zapominajcie, że wstępne rozluźnienie da wam konieczne wyłączenie się.

Oddychajcie spokojnie. Przywołajcie i odczujcie radość sukcesu. Skoncentrujcie się. pamiętajcie! Relaksacja i koncentracja to są przewodnie słowa medytacji i twórczości.

Zobrazowanie umysłowe powtarzajcie tylokrotnie, ile tylko chcecie. W celu przyzwyczajania się do łatwej koncentracji, swoje codzienne ruchy wykonujcie w ten sposób, żeby w tym czasie „myśleć” o tym, co robicie.

Unikajcie automatyzmów! Nie czytajcie w czasie jedzenia. Nie śpiewajcie w czasie brania natrysku lub golenia się. Nie telefonujcie w czasie kąpieli (To w dodatku jest jeszcze bardzo niebezpieczne).

About The Author

admin

Leave a Reply