Niebo miłości | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Niebo miłości

23

Lut

Myślę o tym niebie, na którym błyszczą planety, strzegące narodzin nas wszystkich. Zachowanie miłosne jest odmienne i zależy od znaku zodiaku. Zapoznajcie się teraz z tymi odmianami.

Osoby urodzone pod znakiem Byka i Wagi znajdują się pod wpływem planety Wenus. Mężczyzna czy kobieta urodzeni pod tymi znakami, w miłości szukają przede wszystkim rozkoszy. Tak więc w pierwszym rzędzie musicie w nich wzbudzać pragnienie seksualne.

Kobieta powinna używać zapachów pobudzających i bielizny w czarnym kolorze. Jeżeli urodzony pod jednym z tych znaków mężczyzna zaprosi panią na kolację, to proszę wybrać wino upajające.

Mężczyzna, będący po wpływem Wenus, gotów jest popełniać największe wariactwa z miłości, na przykład skłonny jest zbankrutować dla pani. Panienka potrafi zerwać nawet najbardziej czułe wcześniejsze związki i pójść za panem, jeżeli udało się panu oddziaływać na jej uczucia.

Księżyc oddziałujący na Raka przynosi pasywność i marzycielstwo. U osób urodzonych pod tym znakiem nie stawiajcie na pierwszym miejscu namiętności. Tkliwość będzie najbardziej skuteczna. Pan powinien ukazywać się jako obrońca, albo pani powinna możliwie najlepiej uwalniać od trosk materialnych i wtedy będzie szedł za panią jak cień, tym bardziej, że nienawidzi być w świetle.

Osoba urodzona pod znakiem sionecznego Lwa dąży do wysokiego ideału. Ciężko wznieść się na wysokość jej uczuć! Jeżeli zarzuci go pani podziwami i ukaże się jemu jako osoba pasywna, to łagodnie może pani złapać go w sieci. I proszę mi wierzyć, nie ucieknie z sieci. Jest wierny.

U osób pozostających pod wpływem Jupitera, z punktu widzenia spraw miłosnych nie ma komplikacji. Mężczyzna przede wszystkim dąży do zaspokojenia potężnego apetytu seksualnego.

Pierwszeństwo daje ilości, a nie jakości. Niech pani stoi do dyspozycji, w każdej godzinie dnia i nocy… jeżeli chce pani zdobyć mężczyznę spod znaku Strzelca.

About The Author

admin

Leave a Reply