Niebo miłości - dalszy opis — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Niebo miłości – dalszy opis

17

Kwi

Urodzeni pod znakiem Barana albo Skorpiona nie muszą zazdrościć osobom będącym pod wpływem Jupitera w zakresie apetytu seksualnego. Swoje instynkty seksualne chcą zaspokajać jak najszybciej. Nie znoszą żadnego wstrzymywania albo robienia trudności przez wybraną istotę.

Dla zbałamucenia osoby będącej pod wpływem Marsa, nie jest dobrze, jeżeli pani każe zbyt długo czekać na siebie. Nawet może dojść do tego, że będzie on uciekał przed panią. Osoby spod wpływu Marsa lubią szybkie podboje i miłość „husarską”,

Merkury kieruje osobami przerzucającymi się z kwiatka na kwiatek. Głównie osoby spod znaku Bliźniąt nieustannie i bez przerwy szukają nowych uczuć miłosnych. Panie chcące pozyskać mężczyzn spod tego znaku powinny przy każdej okazji ukazywać się inaczej.

Panowie, których wybranką serca jest osoba będąca pod wpływem Merkurego, muszą szykować portfel. Chętnie podąża za własnymi interesami. Nieodzowny jest dla niej prestiż społeczny.

Wykorzystajcie ją… póki ona nie zrobi tego! Jednak nie odstraszajcie wstydliwej osoby spod znaku Panny. Z pozoru ponura osoba spod znaku Koziorożca może wprowadzić w błąd świat, jednak zdolna jest do głębokich uczuć i tęskni za trwałym związkiem. Nie będziecie mieli codziennie rozkoszy, ale możecie liczyć na trwałość uczuć, jest bardziej uczuciowa, niż to pokazuje.

Natomiast jeżeli zarzuciliście pętlę na szyję osoby spod znaku Wodnika dążącej do niezawisłości, to nie zaciskajcie jej zbyt mocno. Zostawcie jej pole ruchu, jeżeli nie chcecie żeby szukała mniej agresywnej miłości. Osoby urodzone pod znakiem Ryb szybko podporządkowują się, o ile nie zakłóca się im spokoju i nie prowokuje się ich zasad.

Ostatnie już osoby, urodzone pod znakami, które stoją pod wpływem Urana i Neptuna są mniej charakterystyczne niż poprzednie. Często noszą w sobie miłości odmienne od zwyczajowych. Mówią także, że Uran odgrywa rolę w homoseksualizmie mężczyzn, a Neptun kobiet.

About The Author

admin

Leave a Reply