Naraz służcie tylko jednemu panu — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Naraz służcie tylko jednemu panu

5

Mar

Słusznie zapytujecie samych siebie: dlaczego nie dotarliście jeszcze do szczęścia? Dlatego nie dotarliście do pożądanego szczęścia, że w przeciwieństwie do tego, w co wierzyliście, nie dążyliście do tego. Może złożyliście to w ręce innych. Wybraliście zgiełk świata zewnętrznego, co przeszkodziło wam spojrzeć prosto w oczy samym sobie. Przeklinaliście swój los. Głosiliście to rozczarowujące zdanie: „Co za korzyść z tego?”

Zapomnijcie o swoim wcześniejszym zachowaniu, które przez źle ustawioną zwrotnicę, zawsze kierowało was na ślepy tor. Począwszy od zaraz weźcie w swoje ręce kierowanie waszym życiem.

Podejmijcie się kierowania własnym losem. U nikogo nie może być w lepszych rękach, niż u was. Wy wiecie najlepiej co wam odpowiada. Mówię to już nie pierwszy raz i wy także powtarzajcie sobie szczególnie wtedy, kiedy wasza wiara słabnie.

Przygotujcie się już teraz. Nie bądźcie nigdy więcej zgorzkniali, spięci, sceptyczni. Nie zamykajcie się w sobie. Jeżeli to czynicie, stawiacie przeszkody przed wstępem przyszłych sukcesów.

Macie zdolność przyciągania do siebie tego, co najlepsze. Zasiana wiara w samego siebie i swój los daje wam magnetyczną silę przyciągania. W was, podobnie jak w każdym człowieku, jest magnetyzm, który pomogę wam zwiększyć. Poprzez negatywne myśli nie odcinajcie siebie od tego magnetyzmu.

Nie dyskutujcie. Nie próbujcie zrozumieć, czy to wszystko, co wam ukazuję, jest prawdą. Przyjmijcie to, gdyż to, w co wierzycie, jest Prawdą. Poprzez wiarę jesteście zdolni kształtować wasze codzienne życie. Najlepiej, jeżeli porównacie siebie do żywiołu.

Każda negatywna myśl pogrąża was, a każda pozytywna ożywia. „Niech będzie światłość, i światłość nadchodzi”. Historia obfituje w cuda, zaistniałe dzięki wierze. Musicie zdawać sobie sprawę z tego, że człowiek, że wy, nie możecie naraz służyć dwom panom. Musicie poświęcić się swoim celom, ideałom. Odsuńcie na bok swoje wątpliwości i przeszłe porażki. Bądźcie szczęśliwi i zadowoleni, czujcie się takimi. „Kto ma, temu jest dawane”.

About The Author

admin

Leave a Reply