Na nowo odnaleziony raj

, ,

Na nowo odnaleziony raj

14

Kwi

Kiedyś tę miłość uważaliście za cudowną, tylko tej miłości chcieliście, ale ją straciliście. Musicie zdawać sobie sprawę z tego, że rozwód dokonuje się najpierw w duszy.

Jeżeli jesteście pełni gniewu i podejrzeń wobec drugiej osoby, to ten rozdział może stać się jeszcze silniejszy w złych dniach, które czynią was takimi nieszczęśliwymi.Przez to stwarzacie negatywne warunki, które czynią życie piekłem.

Po to, żeby na nowo odnaleźć utracone szczęście, musicie obecne uczucia zastąpić pozytywnymi myślami.Pieniądz przyciąga pieniądz, miłość przyciąga miłość.

Tę prawdę musicie przyjąć do wiadomości, teraz, kiedy już zostaliście wtajemniczeni. Promieniujcie miłość, pokój, ufność i harmonię, a wyniki nie dadzą długo czekać na siebie.

Mężczyzna lub kobieta waszego życia powoli powróci do was, wasze związki wypełnią się w na nowo odnalezionym szczęściu. Tego, czego człowiek chce przede wszystkim, to to, żeby go kochano.

Jeżeli jesteście popędliwi, dąsający się, zazdrośni, to spójrzcie na siebie, czy obdarzają was taką uwagą na jaką zasługiwalibyście, czy nie otrzymujecie tylko wyrzutów zamiast uznania waszych zalet. Natychmiast odrzućcie te sprzeczne nastawienie. Dzięki temu uzyskacie ponownie spokój i harmonię.

Stwórzcie ideowy obraz męża czy żony takim, jakim chcielibyście, żeby był czy była. W ten sposób otrzymacie takiego mężczyznę albo kobietę, który lub która odpowiada dokładnie waszemu ideałowi.

Jeżeli będziecie próbować przekształcać partnera lub partnerkę, to z pewnością nie dojdziecie do tego wyniku. Przez to tylko zwiększycie niezgodę między wami. Pacujcie stale, w ukryciu duszy, nad waszym szczęściem i sukcesem, wykorzystując wiedzę otrzymaną ode mnie.

Tylko tyle musicie uczynić, żeby uzyskać pełny sukces w tej dziedzinie. Przez to stworzycie super- strukturę, na każdy dzień waszego życia i będziecie szczęśliwi na zawsze w każdej chwili wieczności.

Prawdziwe bogactwo nie jest koniecznie i wyłącznie synonimem majątku. Chcę mówić o tym potężnym bogactwie jakim jest szczęście. Odkryłem przed wami tajemnice wiedzy, nauki o sukcesie. Teraz już znacie metodę postępowania, środki techniczne, prawie chciałem powiedzieć triki i sznurki. Tak, ale nie zapominajcie nigdy, że przede wszystkim jest tutaj mowa

– 0 umiejętności życia i poglądzie na życie. Teraz już jesteście zdolni do szczęścia w każdej dziedzinie

– 1 posiadacie także środki do tego.

Na nowo odnaleziony raj część 2

Wasz jest jedynie wybór. Wy musicie medytować nad tym, żeby wyznaczyć prawdziwy przedmiot pragnienia, cel, który chcecie osiągnąć, bezpośrednio i bez wymijanek, a więc wolniej.

Podejmijcie decyzję w duchu i w świadomości, bo przecież w rzeczywistości nie macie żadnego powodu, żebyście oszukiwali samych siebie. Tak więc, jakie jest wasze najbardziej wypieszczone pragnienie? Na przykład pływanie po oceanie i szukanie nowych horyzontów? Jeżeli tak, to wasze ćwiczenia musicie ukierunkować na ten cel, a nie na środki, które umożliwią wam jego realizację.

Wyszukanie pieniędzy na realizację waszego celu nie powinno być waszym zmartwieniem. Na pierwszy rzut oka oczywiście powodzenie ekspedycji zależy od zdobycia kwoty pieniężnej, z której będziecie mogli zakupić statek, urządzić go i sfinansować kilkuletnią podróż. Jednakże sen możemy przekształcać w rzeczywistość również i tak, że przeskoczymy ten pośredni okres, nie czekając do tego momentu, aż będziemy mogli zarobić tę z pozoru nieodzowną kwotę. Pozwólcie działać waszej podświadomości. Znacie najkrótszą drogę do szczęścia. Będziecie w stanie łatwo natknąć się na sponsora, który tylko czeka na wasz plan,żeby wykorzystać go w następnej kampanii reklamowej i przez to w jednej chwili uwolni was od wszystkich problemów finansowych. Może tak zdarzy się, że otrzymacie takie polecenie zawodowe, które właśnie oznacza urzeczywistnienie takiej podróży do okoła świata. O ile tylko wasza podświadomość nie odkryje przed wami, pewnej nocy we śnie, dokładnych liczb następnego ciągnienia w grze lotto!

Odkryłem przed wami jak możecie stać się rzeczywiście nadzwyczaj bogaci. Szczęście stoi teraz do waszej dyspozycji. Uśmiechnie się ono i do was, tak jak uśmiechnęło się do wielu tysięcy miliarderów przed wami, do takich ludzi jak wy i ja, którzy potrafią ufać swojej podświadomości ale nie każdy bogaty jest szczęśliwy. Jednakże ja mówię wam w jaki sposób wasze całe życie ma być sukcesem, w każdej dziedzinie. Wybór należy do was.

About The Author

admin

Leave a Reply