Na całe życie szczupła i sprężysta

, ,

Na całe życie szczupła i sprężysta

12

Maj

Tak, możecie osiągnąć pożądaną wagę, bez narażania siebie na nudne wyliczanie codziennej porcji jedzenia. Punktem wyjścia jest sylwetka o harmonijnych proporcjach, którą wycięliście z ilustrowanego pisma i do której dosztukowaliście własną głowę. Idźcie jeszcze dalej. Przyglądajcie się tym potrawom, których nie możecie sobie odmówić.

Zaopatrzcie je na przykład napisami, które będą was skłaniać do odrzucenia ich, powiedzmy takimi jak „żywność niebezpieczna”, „produkt szkodliwy”. Nie wahajcie się. Na ulubione ciastko z kremem dajcie etykietkę „silna trucizna”.

Za jakiś czas będziecie czuć wstręt do tych delikatesów, które dotychczas tuczyły was. Nie będziecie czuli żadnej frustracji. Będzie was tylko przepełniać radość z osobistego zwycięstwa i radość z uzyskania szczupłej i sprężystej sylwetki. Będziecie zdumieni, że cenicie potrawy rzeczywiście korzystne dla waszego organizmu. Wasza podświadomość kieruje działalnością waszego ciała i zna odpowiednią dietę. Wierzcie w to.

Waszym problemem będzie to, żebyście wierzyli i ufali. Czy chcielibyście, żeby wasze chude ciało miało bardziej miękkie i seksowne zaokrąglenia? Żaden problem. Tak samo, jak w poprzednim przypadku wybierzcie fotografię tęgiej aktorki i zróbcie to samo – dopasujcie do jej ciała swoją twarz.

Przyglądajcie się temu zestawieniu często i spokojnie. Będzie dobry rezultat. W swojej wyobraźni wybierzcie te tuczące potrawy, które was dotychczas w ogóle nie pociągały. Przyczepcie do nich napisy „aromatyczna potrawa”, „smakowity produkt”.

Poczujcie, jak ślina napływa wam do ust. Szybko pogodzicie się z tymi potrawami, które dotychczas odrzucaliście. Wasz apetyt poprawi się i ku waszej radości odczują to także wasze linie.

About The Author

admin

Leave a Reply