Myśl jest siłą | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Myśl jest siłą

18

Maj

Niedawno zapytano Jean-Paula Belmondo czy potrafi płakać na zamówienie. Odpowiedział, że potrafi o wiele więcej: „Mogę dać do zrozumienia widzom, że jestem bliski płaczu”.

Używajcie bez zastrzeżeń swoich zdolności twórczych. Ta zdolność nie ma granic. Tylko wy wyznaczacie granice swoim pragnieniom. Nie patrzcie na to co już zrealizowaliście. „Patrzcie” poza to, na miarę swoich ambicji. Wasze powodzenie dostosuje się do waszych pragnień i wiary.

Związek, jaki wytworzy się pomiędzy wami i waszymi tworami umysłowymi jest silniejszy niż stal. Wasz magnetyzm jest silny, działający jak magnes i to co stworzyliście umysłem coraz bliżej i bliżej będzie lgnąć do was, aż wasz twór stanie się faktyczny.

Nie przejmujcie się tym, w którym momencie nastąpi „cud” Prawdopodobnie nastąpi w takim momencie, kiedy się tego najmniej spodziewacie i przyjdzie taką drogą, której nie przeczuwacie.

Poeta, kompozytor, odkrywca są twórcami. W rzeczywistości „chwytającymi znaki” Kształtują warunki do odbioru i czekają. Innowacja pojawia się w środku jakiegoś snu, budząc swojego twórcę w najlepszym czasie. Kompozytor kierując wozem nagie szuka kawałka papieru, żeby zanotować nuty, tańczące w jego głowie. W czasie rozmowy jakieś słowo wpada w ucho malarza i w jego mózgu przekształca się w obraz, dając natchnienie do następnego dzieła.

Jest to fatalna komunikacja pomiędzy komórkami i kosmosem: wszystko jest we wszystkim, nauczał Hermes. Wiadomo, że twórca rzadko przyjmuje przychylnie prośbę o natychmiastową dostawę dzieła.

Trzeba go pozostawić w spokoju, żeby jego „odbiornik mózgowy” odnalazł dobrą długość fali i nagle złapał informację, która rozchodzi się w przestrzeni tak, jak fale telewizyjne, ale prawdopodobnie chodzi tu o falowanie istniejące od niepamiętnych czasów.

Czy poeci czerpią swoje natchnienie z czwartego wymiaru? Przy pomocy kierowanej myśli możecie osiągnąć wszystko. Mówię, że „wszystko”. Nieznane są granice w zaczarowanym świecie twórczości umysłowej. Niech to się stanie waszym wewnętrznym przekonaniem.

Nie, nie jesteście utopistami. Po prostu jesteście czarodziejami, którzy wprowadzają w działanie takie powszechne prawo, które dla tego co je zna i umiejętnie wykorzystuje, zapewnia absolutną władzę nad otaczającym światem.

„Proście, a będzie wam dane” Według waszego życzenia będziecie mieli pieniądze, miłość, pracę i zdrowie. Powiem wam, jak możecie je zdobyć. Każdej z tych rzeczy poświęcę jeden szczegółowy rozdział.

Powiem także co musicie zrobić, żebyście mieli całkowity wpływ na osoby, będące w waszym otoczeniu, żebyście bez ich wiedzy stali się ich pomocnikami w realizowaniu się.

About The Author

admin

Leave a Reply