Miłość i psychologia — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Miłość i psychologia

14

Mar

Naturalnie z największym pożytkiem możecie wykorzystywać przedstawioną już wam metodę oddziaływania na osoby będące w waszym otoczeniu. Jednakże w specyficznej dziedzinie miłości musicie iść jeszcze dalej. Po pierwsze największą wagę musicie przypisać mowie osoby, którą chcecie podbić.

W ten sposób możecie wybadać jej inteligencję i poziom wykształcenia, a w dodatku dowiedzieć się, czy macie do czynienia z osobowością introwersyjną czy też ekstrawersyjną. Następnie będziecie obserwować jej ruchy i zachowanie.

W jaki sposób pan może rozpoznać typ kobiety, do miłości której pan wzdycha? Musicie wiedzieć, że introwersyjną kobieta ma spokojne ruchy. Jeżeli nawet złości się, nigdy nie wydaje się agresywną.

Jest w stanie wysłuchać do końca naszych argumentów bez ujawniania swoich uczuć, nawet jeżeli nie zgadza się z nimi. Potrafi słuchać i nigdy nie przerywa gwałtownie jakiejś rozmowy. Jej życie uczuciowe jest słabą stroną, wobec tego łatwo na nie oddziaływać. Wykorzystajcie to.

Kobieta ekstrawersyjna jest osobą umiejącą się przystosowywać i gotowa jest do działania. Energiczna, ale nie zawsze pomyśli wcześniej nim coś zrobi. Usłużna i chełpi się poważaniem. Uwielbia ruch i zmianę. Nieodzowne są dla niej kontakty towarzyskie.

Namiętności nie będą nigdy nad nią panowały. Jej najważniejszym dążeniem jest stworzenie gniazda na pewnej podstawie. Innymi słowy jest to kobieta, która ma głowę na karku. Jeżeli jesteście romantykami nie pasuje do was.

About The Author

admin

Leave a Reply