Miłość i psychologia - ciąg dalszy | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Miłość i psychologia – ciąg dalszy

24

Cze

W jaki sposób pani lub panna może rozpoznać z jakim typem mężczyzny ma do czynienia? Myślicie że jest introwersyjny? Skontrolujcie, czy dobra była wasza obserwacja.

Nie ufa sobie, co skłania go do tego, że przyjmuje wasze argumenty, nawet jeżeli czuje je za nieudowod- nione, gdyż omija wszelkie dyskusje. Jego zdolności są wspaniałe, ale nie potrafi ich wykorzystywać. Możecie ufać mu ślepo. Jego uczucia są szczere i nie ma ubocznych myśli.

Teraz myślicie, że stoicie wobec mężczyzny eks- trawersyjnego? Jego ruchy są nerwowe, a humor zmienny. Jest bardzo zadowolony z siebie i chętnie krytykuje innych. Raczej lubiący krzątaninę niż aktywność oraz gadulstwo niż elokwencję. Nienawidzi pozostawać w cieniu i nie znosi być niezauważanym.

Spokojne otoczenie czyni go przygnębionym. Czuje się dobrze tylko w zamieszaniu wielkoświatowego spotkania, gdzie łatwo się porusza. Jego spostrzeżenia wykorzystajcie do zastosowania takiej postawy, która jest najprzydatniejsza do pozyskania łask ukochanej istoty.

Kiedy udało się wam wzbudzić jego uwagę, musicie czujnie utrzymywać jego sympatię poprzez możliwie jak najczęstsze spotkania z nim. Jednakże nie zalecałbym rzucającego się w oczy wymuszania spotkania. Muszą one wydawać się tak, jakby były tylko dziełem przypadku.

W przedmiocie waszych pożądań musicie wykształcić przede wszystkim silne pragnienie ponownego spotkania. W końcu jeszcze jedna rada. Wstrzymujcie się. Nie odkrywajcie od razu waszych uczuć w stosunku do niego.

Kiedy czujecie, że dopuszcza już do siebie waszą siłę przyciągania, wzbudźcie w nim uczucie tęsknoty. Wtedy już możecie być gotowe do rozpoczęcia sugestii i skłonienia, żeby padł przed wami na kolana.

About The Author

admin

Leave a Reply