Medytacja | Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

http://biurorachunkowe.chelm.pl/Oferta.html , wyniki przetargów ,

Medytacja

16

Lut

Medytacja jest końcowym etapem jogi. Dzięki przyjętej wygodnej – i jeszcze raz powtarzam – odpowiadającej waszej fizjologii, pozycji ciała, na pewien czas możecie uwolnić się od świata zewnętrznego. Nie przypadkowo mówię, że na pewien czas, gdyż wytyczonym celem nie jest ucieczka przed rze czywistością, ale pozytywne nastawienie do codziennego życia.

Oczywiście są jeszcze, poza siedzeniem „lotos”, inne pozycje ciała, ale nie chcę tutaj prowadzić wam kursu jogi. Jeżeli chcielibyście poznać jogę bardziej dokładnie, możecie zawsze odwiedzić kompetentnego mistrza.

Oddychanie wykształcone stanem spoczynku da wam dużą energię. Wykorzystajcie tę energię na to, żeby skoncentrować się na jednym punkcie albo obrazie duchowym. Zresztą w czasie koncentracji możecie także dojść do braku obrazu. Jest to wynik długich ćwiczeń i oznacza najwyższą formę jogi. Przez to uczeń może osiągnąć „serce lotosu”, dotrzeć do samadhi i stać się „wyzwolonym żyjąc”.

Inaczej mówiąc, przez dekondycjonowanie stajecie się nowymi istotami, takimi jakimi chcecie się stać przez realizację swoich celów i samych siebie. W czasie medytacji „dhiana” następuje napływ prądu Kundalini, albo otwarcie „czakr”, które można zobaczyć tylko „trzecim okiem”. Stanowi ono centrum buddy, czyli kosmicznej inteligencji.

About The Author

admin

Leave a Reply