Ludzie uparci — Pozycjonowanie stron - Gniezno, Legnica, Rzgów, Piła

, ,

Ludzie uparci

5

Kwi

W psychologii, w tych dziedzinach, które was interesują, osoby urodzone pod znakami Ziemi są realistami, o rozwiniętym zmyśle praktycznym i o dużej wytrwałości. Osoby zależące od znaków należących do żywiołu Wody są wrażliwe, zdolne i posiadają dużą siłę wyobraźni. Ludzie uparci i aktywni są pod wpływem żywiołu Ognia.

Osoby należące do żywiołu Powietrza są butne, rozsądne, a w kontaktach z innymi układne i łatwe we współżyciu. Jest rzeczą oczywistą, że osoby urodzone pod znakami Wody będą najłatwiej wpływać na osoby spod znaku Ryb, Skorpiona i Raka.

Ci, którzy urodzili się pod znakami należącymi do Powietrza, a więc Bliźnięta, Wagi i Wodniki także dają się kształtować przez swoje umiejętności stwarzania dobrego kontaktu.

Urodzeni pod znakami Ognia, chociaż są uparci, to jednak zwracają się bardziej w kierunku działania, niż myślenia i choćby już tylko dlatego łatwiej możecie im coś zasugerować.

Osoby urodzone pod znakami Ziemi, a więc Byki, Panny i Koziorożce idą na końcu. Zawsze rozważają przed podjęciem decyzji co przemawia za, a co jest przeciwne. Bardziej przeciwstawiają się wpływom zewnętrznym.

Jeżeli znacie znaki tych osób, na które chcecie wpływać, możecie łatwiej nakłonić ich do tego, żeby robili to, co wy chcecie. Na ogół każdy zna swój znak astrologiczny.

W formie ćwiczenia, zgadnijcie pod jakim znakiem urodzili się wasi partnerzy, a następnie skontrolujcie, czy odgadliście. Studiujcie astrologię. Nie odrzucajcie żadnej wiedzy, która rozwija odczucia niezmysłowe, zakładając, że nie oznacza to dla was przymusu i nadal będzie także wyłączeniem się.

About The Author

admin

Leave a Reply